• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 do 100000 eura - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 do 100000 eura - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 do 100000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 do 100000 eura" pronađeno 955 nekretnina - prosečna cena 661 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN PET-FRIENDLY STAN - SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9100545.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade kod Socijalnog. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten dvosoban stan, Podbara---Agencijska šifra: 9108734Nov, polunamešten dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u ulici FIlipa Višnjića. Odmah useljiv. Pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Mogućnost doplate za garažno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom izdaje prelep, namešten dvosoban stan u Petrovaradinu. Stan je površine 45m2, nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, i ima terasu. U blizini je supermarketa, linija gradskog prevoza i svega potrebnog za normalno funkcionisanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renovirana garsonjera povr��ine 30m, sme��tena u ulici Pre��evska. Stan se nalazi na 2. spratu, poluname��ten je, uz mogu��nost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. Poseduje balkon, koji doprinosi komforu i pru��a dodatni prostor za u��ivanje. Garsonjera je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112296. Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. Stan poseduje terasu. U dvorištu zgrade postoji zajednički parking za stanare zgrade.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Paliluske pijace. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 55m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno,a ugrađen....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opreljnjen jednoiposoban stan na drugom spratu u ulici Sime Matavulja. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimterima, niski mesečni troškovi. Idealno za zaposlene samce ili parove. Useljivo od 15.06. Potreban depozit....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 430 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderan stan u novogradnji na Panteleju. Dvosoban stan, površine 48m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na drugom spratu tek izgradjene zgrade koja poseduje lift. Grejanje je na....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje dvosoban, namešten stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji, u ulici Miše Dimitrijevića. Komforna dnevna soba i trpezarija (izlaz na terasu) Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom (izlaz na terasu) Spavaća soba Kupatilo i predsoblje Prostrana terasa dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u samom centru, cg, NišIzdaje se stan u Voždovoj ulici.Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Ukupna površina stana je 52m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi koja poseduje lift. Stan je oprmeljen novim nameštajem i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 39m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno podno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u neposrednoj blizini riblje pijace u centru grada. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Bulevara Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u Ćirpanovoj ulici na Drugom spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima i Lepu TerasuGrejanje je centralnozgrada ima LiftZakupnina iznosi 380 epotreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nekorišćen jednoiposoban stan površine 43m2 u ul. Zagorke Nikolić na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u epicentru grada, sa parking mestom obezbeđenim rampom. Stan se nalazi u zgradi starije ali dobre gradnje, na drugom spratu bez lifta, površine 50m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila sa smart bojlerom, mašinama za sušenje i pranje veša, dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan 43m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Drvarska Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 43m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan kod parka Čair. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 42m2 i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je cenralno. Stan je kompletno opremljen sa svim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 380 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljavan jednoiposoban stan u Centru. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba koja ima izlaz na terasu. Stan je deo novoizgrađene zgrade vrhunskog kvaliteta i estetike. Izdaje se opremljen novim, nekorišćenim nameštajem, kuhinjom sa ugradnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, prelep stan salonskog tipa, u samom centru grada. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade, bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog dela, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i ogromne spavaće sobe. U sklopu zgrade, nalazi se i parking prostor u....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 440 € na 380 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 32,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 440 €
25.03.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, potpuno opremljen stan površine 32 m², smešten na drugom spratu nove zgrade u mirnom delu Telepa. Stan je idealan za dugoročni najam i pruža savremeni komfor u funkcionalno organizovanom prostoru. Enterijer je pažljivo uređen, sa potpuno novim nameštajem i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 400 €
24.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112516.Izdaje se namešten, jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu zgrade bez lifta na Podbari. Useljiv od 01.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 370 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112564. Izdaje se odličan, kompletno opremljen jednoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, na Bulevaru Evrope. Grejanje se plaća po utrošku.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u samom centru Niša. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralo grejanje. Površina stana je 51m2 i po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dnevne sobe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80187, II/III, terasa, podrum. Izdaje se kompletno opremljen stan u centru grada. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na drugom spratu. Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi,....