• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.220 €, 60,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – 2.5 SOBAN STAN, 60m² – ODLIČNA LOKACIJA! Prodaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji, smešten u mirnom i traženom delu grada, u neposrednoj blizini naselja Braće Jerković. Lokacija: odlična povezanost sa svim delovima grada, blizina škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran stan u samom centru Beograda, smešten na drugom spratu uredne zgrade, sa orijentacijom ka mirnom dvorištu – savršen spoj urbane lokacije i privatnosti. Stan je u potpunosti i temeljno renoviran, sa kompletno zamenjenim elektro i vodovodnim instalacijama. Postavljene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, renoviran, dvosoban stan u neposrednoj blizini hotela "Moskva". Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila. Dvostrana orijentacija stana i zidovi visine 3m, pružaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na drugom spratu stambene zgrade starogradnje na Karaburmi, nalazi se dvoiposoban stan površine 60 m, idealan za sve one koji traže udoban prostor za život u mirnom okruženju. Raspored prostorija je funkcionalan, sa dovoljno svetlosti koja ulazi kroz velike prozore, čime se stvara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 60m2, na 2.spratu. Stanovi su različite spratnosti ili strukture.(2-sobni ili 2.5-sobni) Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da postanete vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 750 €, 60,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lodju i kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Svetozara Markovića poslovni prostor, 60m2, 2/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici sa brzim pristupom ključnim gradskim tačkama izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60m2. Poseduje prostrane prozore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i kompletno renoviran dvosoban stan kod parka Čair, na samo deset minuta hoda o centra grada. Stan se nalazi na 2. spratu stambeno zgrade bez lifta. Površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 60 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim neophodnim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 154.000 €, 60,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, u samom centru! Ovaj prostran stan površine 60m² nudi savršen balans udobnosti i funkcionalnosti, idealan kako za život, tako i za investiciju. Stan je odličan, smešten na drugom spratu zgrade koja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat do 60 m2 (1455)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>