• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 1400 eura/m2 do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 1400 eura/m2 do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 1400 eura/m2 do 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 1400 eura/m2 do 60 m2" pronađeno 722 nekretnina - prosečna cena 112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno moderno opremljen dvoiposoban stan na Panteleju. Nalazi se na 2. spratu manje novije stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, renoviran, dvosoban stan u neposrednoj blizini hotela "Moskva". Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila. Dvostrana orijentacija stana i zidovi visine 3m, pružaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten trosoban stan, na drugom spratu, na periodu od 20.01 do 20.09.2023. Ag provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat do 1400 eura/m2 do 60 m2'
360 €
500 €
900 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na centralnoj lokaciji u Beogradu izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60 m2. Poseduje prostrane prozore sa obiljem svetla i ujedno je zaštićen od gradske buke, što ga čini odličnim izborom za različite poslovne delatnosti. Prostor obuhvata jednu veliku kancelariju, uz korišćenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 750 €, 60,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lodju i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 60m2(zastakljena lođa 5) , CG, lift, II/V, telefon, interfon. Uknjiženo 60m2. Renoviran dvosoban stan od 60m2 na fenomenalnoj lokaciji na Vračaru. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 5 spratova zgrade. Veoma je funkcionalan i opremljen novim nameštajem i neophodnim uredjajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u strogom centru grada dvoiposoban stan, površine 60m2, na drugom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini centra grada i Učitelj Tasine škole. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 430 €, 60,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kao kancelarijski prostor u centru Niša sa parking mestom. Izdaje sedvoiposoban stan kao kancelarijski prostor sa garažnim mestomu Voždovoj ulici, na drugom spratu u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem sa kalorimetrom iliftom. Zgrada u kojoj se stan nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

erfektan dvosoban stan u kući, sa ulazom kao u svaku zgradu, zajedničkim hodnikom. Stan je u perfektnom stanju, kompletno namešten, jako zdrav za život. Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, i kupatilo. Grejanje: EG Neposredna blizina osnovne, srednje škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan za izdavanje na traženoj lokaciji – Konjarnik, Zvezdara. U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m², smešten na 2. spratu u zgradi sa liftom, u lepo održavanom objektu sa slobodnim parkingom. Stan je izuzetno prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na drugom spratu stambene zgrade starogradnje na Karaburmi, nalazi se dvoiposoban stan površine 60 m, idealan za sve one koji traže udoban prostor za život u mirnom okruženju. Raspored prostorija je funkcionalan, sa dovoljno svetlosti koja ulazi kroz velike prozore, čime se stvara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 60m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u Duvaništu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, dve terase i ostave. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, komforan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Vizantijskom bulevaru. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Stiže nov frižider, šporet,....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kvalitetan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu koja će biti opremljena po dogovoru, ostava, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 60 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim neophodnim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i kompletno renoviran dvosoban stan kod parka Čair, na samo deset minuta hoda o centra grada. Stan se nalazi na 2. spratu stambeno zgrade bez lifta. Površine je 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Svetozara Markovića poslovni prostor, 60m2, 2/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici sa brzim pristupom ključnim gradskim tačkama izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60m2. Poseduje prostrane prozore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 430 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban nenamešten stan u centru Niša sa parking mestom. Izdaje se nenamešten stan i garažnim mestomu Voždovoj ulici, na drugom spratu u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem sa kalorimetrom iliftom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je izgrađena 2022. godine. Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep dvosoban stan u Radničkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odiše elegancijom i komforom. Prostor je pažljivo uređen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan (zapad-istok) stan od 60 m2, delimično renoviran u avgustu 2022. Okrečen, postavljeni su novi prozori, nove sanitarije i elementi u kupatilu, i nove mašine (veš, sudovi). Sadrzi prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinji sa izlazom na terasicu ka unutrašnjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu grada, u mirnoj i prestižnoj ulici Vase Čarapica, izdaje se izuzetno svetao, lep i udoban trosoban stan površine 60 m². Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u urednoj i kvalitetnoj zgradi sa liftom. Prostor je kompletno namešten, pažljivo uređen sa akcentom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu starog Beograda, u Vasinoj ulici, na svega nekoliko koraka od Knez Mihailova, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 60 m², smešten u zgradi klasične arhitekture iz 1932. godine. Stan se nalazi na 2. spratu od 4, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan, površine 60m2, ugovorne površine 54m2+terasa površine 6m2, zastakljena, na drugom spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan je kompletno namešten, sa tehnikom, kao sa slika, dobra stolarija, dobra izolacija, cg grejanje. ODMAH USELJIVO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Senjaku preko puta sajma na vrhunskoj lokaciji u blizini Beograda na Vodi, Galerije, Ade, Adamola, grejanje po utrosku, internet i tv uracunati u cenu, dve klime inverter, parking mesto, velika terasa od 16kvadrata sa prelepim pogledom na most na adi, za vise informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen dvoiposoban stan, površine 60m², smešten na drugom spratu novije stambene zgrade na Crvenom pevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru grada, na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u neposrednoj blizini restorana, kafića, prodavnica i svih sadržaja potrebnih za udoban gradski život. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na Zvezdari, površine 60m2. Stan se nalazi na 2. spratu moderne zgrade sa ukupno 5 spratova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Enterijer je moderno uređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 59,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U CENTRU GRADA, U STARIJOJ ZGRADI, NA DRUGOM SPRATU. STRUKTURA STANA: HODNIK, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, ŠPAJZ, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUM. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 86.550 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,u blizini škole,Dunava,retko u ponudi.Stan se nalazi na 2 spratu,uknjižen,u vlasništvu, idealan za porodično stanovanje.Za više informacija pozovite 021 6366952(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053022 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN  STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9109470.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvosoban stan, na drugom spratu zgrade kvalitetnije gradnje, sa dva lifta. Stan je površine 59m2 (sa terasom), sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje koja će biti zamenjena novom, odvojene trpezarije, odvojenog dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 83.800 €, 59,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi dvosoban stan koji se nalazi u Prijepolju, potes Centar,smešten u zgradi Pošte, ulica Sandžačkih Brigada bb, na drugom spratu, površine 59 m² i dve terase površine 4 m². Stariji stan funkcionalnog rasporeda, starije gradnje i pruža mogućnost prilagođavanja savremenom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 720)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>