• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 1300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 1300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 1300 eura/m2" pronađeno 1 322 nekretnina - prosečna cena 202 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, DOBANOVCI, 3.000.000 €, 2318,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se hala sa kancelarijskim prostorom, ukupne površine 2.318m2, u Dobanovcima. U prizemlju 82m2 poslovno/skladištenog prostora i 1850m2 magacinskog prostora (hale), čiste visine izmedju stubova 10m (to je unutrašnja visina) Na prvom spratu ima 100m2 poslovnog prostora, visine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.000.000 €, 2318,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Hala Dobanovci 2318m2-U ponudi je poslovna hala u Dobanovcima,u industrijskoj zoni. U prizemlju se nalazi 1932m2 poslovno-magacinskog prostora,visine između stubova 10m. Na prvom i drugom spratu nalazi se 296m2 poslovnog prostora i 90m2 magacinskog prostora,visine 3m. Objekat je sagrađen....

 
 
 
  Stan, RUMA, 58.000 €, 45,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan od 45m2 na Tivolu u novijim policijskim zgradama. Nalazi se na drugom spratu, zgrada je lepo održavana i ne poseduje lift, takođe ima podrumsku ostavu. Ceo stan je dvorišno orijentisan. U krugu prodavnice, pijaca, pošta, autobuska stajališta, tereni i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat do 1300 eura/m2'
123.700 €
60.000 €
504.700 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Kralja Petra I , u Mladenovcu, u zgradi gde se završetak radova planira za maj 2026., na 2.spratu , u ponudi stan pd 53m2. Stan ima dve spavaće sobe. Veća spavaća soba ima svoje kupatilo sa đakuzi kadom, dok je druga soba manja ( više kao radna soba). Stan ima dnevnu sobu,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosobni stan, drugi sprat, strogi centar, namešten, 2 terase .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao stan na drugom spratu u Borči, jednom od najbrže rastućih beogradskih naselja. Stan je uknjižen, sa ukupnom površinom od impresivnih 129m2, što ga čini idealnim za veće porodice koje traže komfor i prostor za ugodan život. Stan je 4.0, što znači da se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Dvosobni stan, uknjižen, drugi sprat. Cena 72 000 evra. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 146.000 €, 117,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u porodičnoj kući na lepoj lokaciji za stanovanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici iznad Pantelejske crkve (5 minuta od Somborskog bulevra, crkve, škole ). Stan je po strukturi četvorosoban, ukupne površine 117 m2. Sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 220.000 €, 181,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Reprezentativna rezidencija u istorijskoj zgradi u centru Subotice ukupne površine od 180 m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta, sa pogledom na katoličku katedralu i bulevar.Stan je renoviran 2023. godine, kompletno zamenjena elektrika, vodovod i cevi. Stan sadrži tri sobe površine....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 470.000 €, 390,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću namenjenu stanovanju višečlane porodice. U prizemlju kuće nalazi se garaža, kotlarnica na čvrsta i na tečna goriva, prostorija sa alatima. I sprat-spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, 2 mokra čvora II sprat-4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 360.000 €, 300,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu je potpuno sređen, u granitu, stan na drugom spratu je potpuno renoviran - razvedene su nove instalacije, parket, grejanje. Iznad drugog stana....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom, ostavom i podrumom — sve što je potrebno za komforan i praktičan život. Nalazi se na drugom spratu, taman dovoljno visoko da imaš mir, a opet....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 191.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DUVANIŠTE, 191.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 170.000 €
05.04.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 385.000 €, 325,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću, onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća 325m2 koja se nalazi na placu od 1,61ari. Kuća se sastoji iz etaža: suturen 57m2,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.000 €, 296,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvojna kuća koja se nalazi u popularnom delu Sremske Kamenice (Tatarsko Brdo). Kuća je ograđena i ima svoj ulaz, garažu kao i dvorište. U donjem nivou se nalazi uknjižen dvosoban stan koji je dvorišne orijentacije. Prvi sprat Dnevna soba, kuhinja, trpezarija Spavaća soba....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u naselju Mali Radanovac. Sastoji se od većeg hodnika u kom je smeštena i trpezarija, kuhinje sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu i ima pripadajuću podrumsku prostoriju. Ispred zgrade je parking. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 385.000 €, 328,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana, kvalitetno građena kuća površine 128 m u osnovi, sa ukupno četiri etaže (suteren, prizemlje, prvi i drugi sprat), na placu od 5,85 ari. Objekat je funkcionalno projektovan kao porodična vila sa više stambenih jedinica i bogatom infrastrukturom. Struktura objekta:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 68.000 €, 58,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep i održavan stan nedaleko od centra grada.Poseduje jednu sobu,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.Podovi su laminat ,stolarija drvena sa šalukatrama,grejanje na gasne peći.Postoji mogućnost zamene za manji stan. .

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 320.000 €, 273,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivna kuća u Sremčici na placu od preko 6ari. Kuća je potpuno sredjena, lux. Sastoji se od prizemlja i dve etaže i potkrovlje. Prizemlje zgrade se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, špajza, kupatila. U prizemlju je i garaža od 18m2 i prostorija....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u najužem centru grada na 2. spratu površine 75 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze još dve spavaće sobe.Na podovima je parket, prozori su drveni sa duplim staklima a u potkrovlju su Velux krovni prozori. Uz stan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 55.000 €, 47,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran stan na drugom spratu 47 kvm sa nameštajem . Nova PVC stolarija sa troslojnim termoplan staklima , lep bukov parket , renovirana kuhinja i renovirano kupatilo, sigurnosna vrata , termoizolacija , podrum, niski režijski trožkovi , lepo održavana , čista uredna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 114.000 € na 111.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 111.000 €, 95,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 114.000 €
20.03.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan trosobne strukture, na drugom spratu porodično-stambene zgrade, bez lifra. Nalazi se u delu smeštenom izmedju Knjaževačke ulice i bulevara. Sv. Pantelejmona, u Studeničkoj ulici. Odlična i mirna lokacija, bez buke. Stan je u izvornom stanju i zahteva....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 420.000 €, 360,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličnu , održavanu kuću za veću porodicu ili firmu. U osnovu ima 91m2 i ukupno tri etaže što je 360m2 korisnog prostora. Kuća ima garažu u prizemlju kuće, dnevnu sobu sa trpezarijom i toaletom na spratu. Na drugom spratu tri spavaće sobe , takođe sa toaletom a u podkrovlju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 347.000 €, 300,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo- Ćalije kuća, uknjižena 105m2, terasa25m2, PR+1+2+pk, EG, garaža, plac 9.5 ari prostorije: prizemlje: radionica, velika ložionica, toalet, prostrana dnevna soba I sprat: kuhinja, trpezarija, ostava, prostran dnevni boravak sa izlaskom na veliku terasu II sprat: kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 180.000 €, 156,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije, školice. Višenamenski zbog svoje pozicije i lokacije, moderno opremljen, sa velikim mogućnostima reorganizacije i prenamene enterijera....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
  Stan, RUMA, 102.000 €, 89,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi nov, neuseljivan trosoban stan u blizini centra. Nalazi se u manjoj zgradi, na drugom spratu. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje i ostave. Izuzetno je svetao i prosatran, a postoji mogućnost proširenja na potrktovlje gde....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 264,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna porodična kuća (264m2) sa čak tri odvojena, etažirana stana , svaki površine 88m , savršena za veliku porodicu, zakupni model ili kombinovano korišćenje. Nekretnina se nalazi na dve parcele ukupne površine 581m i pruža fantastičnu vrednost uz širok spektar mogućnosti.....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 100.000 €, 88,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Prokuplje Površina osnove: 88 m² Površina dvorišta: 168 m² Cena: 100.000 € Ova trospratna kuća pruža idealan spoj funkcionalnosti i prostranosti, savršena za porodični život ili kombinaciju stambenog i poslovnog prostora. Raspored prostorija: Prizemlje: Poslovni prostor/lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.520 €, 49,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Stara Detelinara,klasičan dvosoban stan na drugom spratu,dvostrano orijentisan,ima podrum. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050464 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 766)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>