• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura opremljen 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura opremljen 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura opremljen 60 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura opremljen 60 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 260 € na 280 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 260 €
24.04.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan trosobne strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Ukupna površina ovog stana iznosi 60m2 i nalazi se na šestom spratu u zgradi koja poseduje....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 800 € na 950 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U centralnoj gradskoj zoni izdaje se prostran i kompletno opremljen trosoban stan. Struktura: - Prostran dnevni boravak - Spavaća soba - Odvojena, potpuno opremljena kuhinja - Trpezarija - Kupatilo - Predsoblje i terasa Idealan izbor za porodice ili poslovne ljude koji traže moderno,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 700 € na 750 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 700 €
01.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125532, I/. Izdaje se moderan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen open–space stan u samom srcu pešačke zone u Novom Sadu. Stan poseduje prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i diskretno odvojen spavaći deo, što prostoru daje kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 1.000 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.100 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 1.000 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan u naselju Trešnjinog cveta (blok 67a), na prvom spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Površina: 60 m² Struktura: Dvosoban (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa) Grejanje: centralno kalorimetri....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 500 € na 520 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
26.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je lep, kompletno namešten i svetao dvosoban stan površine 60m na odličnoj lokaciji kod Betanije, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom, ima lep pogled, odličnu osvetljenost i gradsko grejanje,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 800 € na 900 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2024 - 1.100 €
24.11.2024 - 1.000 €
13.12.2024 - 900 €
25.04.2025 - 850 €
08.09.2025 - 800 €
27.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Renoviran ,neuseljavan ,svetao ,prostran dvosoban stan, namešten i opremljen novim stvarima u samom centru Vračara. Hodnik ,kuhinja sa trpezarijom koja vodi na zastakljenu terasu ( može slużiti kao radna soba), dnevna, spavaća i kupatilo. Odlično povezan saobraćajem.( Stanice su na....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 470 € na 500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 55m2, u ulici Narodnog fronta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 4. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatnu atmosferu tokom celog dana, uz pogled na zelenilo,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs do 100000 eura opremljen 60 m2 porasla cena (10)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 60 m2 porasla cena (2)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura opremljen porasla cena (4)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura opremljen 60 m2 (97)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.