• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 uknjižen" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 1.150 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.900 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima sve pogodnosti za kvalitetan porodični život ili izdavanje. Po strukturi je dvosoban, uknjižene površine 47m2+terasa 3m2, sa odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 uknjižen'
57.000 €
91.670 €
76.220 €
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 52,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Odlična zgrada od fasadne cigle. Uknjižen dvoiposoban stan na idealnom drugom spratu. Maksimalno iskorišten prostor i dvorišnom orijentacijom. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Postavljena je pvc-stolarija sa roletnama, hrastov-lamelni parket, domaća keramika. U okolini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 52m2(lođa), 2/4, CG, klima, ktv, interfon Nepokretnost se nalazi na Dedinju, elitnom delu Beograda, poznatom po miru, sigurnosti, velikim zelenim površinama, lepim ekskluzivnim vilama, predstavništvima, rezidencijama i ambasadama. Zbog toga je oduvek predstavljao vrlo traženu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.180 €, 53,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao, funkcionalan dvoiposoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, na 2. spratu novije stambene zgrade sa liftom. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo tokom sezone. Stan poseduje terasu i ulično je orijentisan. Uknjižen je i bez tereta. U ceni je i ugradna kuhinja, a moguća....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Dvosobni stan, uknjižen, drugi sprat. Cena 72 000 evra. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.910 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodičan stan, na drugom spratu. Odličan raspored. Uknjižen 1/1. Stan ima dve etaže, u donjoj etaži se nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i terasom zastakljenom, gore su dve spavaće sobe. U blizini stana se nalazi škola, marketi, apoteka..sve....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 86.550 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,u blizini škole,Dunava,retko u ponudi.Stan se nalazi na 2 spratu,uknjižen,u vlasništvu, idealan za porodično stanovanje.Za više informacija pozovite 021 6366952(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053022 .

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo troiposoban stan u mirnom delu grada,na Novom Naselju,stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade,sa dve terase,dve manje sobe i spavacom sobom,wc odvojen od kupatila,manja ostava takodje u stanu,u stanu bi ostala ugradna kuhinja,zgrada ima video nadzor,uknjizen,pa je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.050 €, 67,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - STAPARSKI PUT, DVOSOBAN STAN 67 M2, II SPRAT - Prodaje se veliki, komforan, stan.Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, ostave, kupatila i dve zatvorene terase.Ima cg, podrum.Ima svoj vodomer, PVC stolarija sa troslojnim staklom.U zgradi ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.825 €, 72,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 dvoiposoban stan u novogradnji na Klisi, drugi sprat, terasa. Moguca kupovina nekretnine putem stambenog kredita. IDS 67451. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 450 €, 73,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 46,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 46m2, na lepoj, mirnoj lokaciji na Bubnju, na 300m od Apelacionog suda. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne starogradnje, bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa izlaskom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 46,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji koja savršeno spaja lepotu prirode i udobnost urbanog života. Udaljen samo 100 metara od početne stanice Gold Gondole, najduže panoramske gondole na svetu. Odlican, lux opremljen, uknjižen stan od 46 m², smešten na drugom spratu kvalitetne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 69.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.900 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 75.000 €
29.06.2025 - 72.000 €
08.05.2026 - 69.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan uknjižen 1.5 stan na Zlatiboru, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, savremenog open space prostora sa dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe sa izlazom na sopstvenu terasu i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 106.600 €, 45,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan na drugom spratu. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Uknjižen 1/1, bez tereta. Dnevni boravak, uvučena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i zastakljena terasa. U okolini se nalazi škola, vrtić, marketi, kafići, apoteke.. Centar nekretnine 021,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 58.000 €, 45,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan od 45m2 na Tivolu u novijim policijskim zgradama. Nalazi se na drugom spratu, zgrada je lepo održavana i ne poseduje lift, takođe ima podrumsku ostavu. Ceo stan je dvorišno orijentisan. U krugu prodavnice, pijaca, pošta, autobuska stajališta, tereni i....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 104.500 €, 45,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u novogradnji, u Leštanima, na korak od Smederevskog puta i u blizini hotela Radmilovac. Ukupna površina stana iznosi 45m2 i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, dve spavace sobe i terase. Nalazi se na drugom spratu, od ukupno tri. Uknjižen. Ispred zgrade....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se fenomenalan namešten četvorosoban stan u centru grada u blizini crkve Sv. Luka na jednoj od najatraktivnijih lokacija u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 88m2 sa grejanjem na struju (električni kotao i inverter klima). Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, RUMA, 102.000 €, 89,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi nov, neuseljivan trosoban stan u blizini centra. Nalazi se u manjoj zgradi, na drugom spratu. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje i ostave. Izuzetno je svetao i prosatran, a postoji mogućnost proširenja na potrktovlje gde....