• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 60 m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 60 m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 60 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 60 m2 pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 144 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 60 m2 pala cena'
600 €
650 €
250 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 600 €
16.02.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno moderno opremljen dvoiposoban stan na Panteleju. Nalazi se na 2. spratu manje novije stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 850 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
04.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan stan površine 63 m², sa garažnim mestom, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i interfonom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, predsoblja,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
22.04.2026 - 350 €
03.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, cg, 2 sprat, NišIzdaje se stan u Zetskoj ulici.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase.Ukupna površina stana je 65m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi koja....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
22.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u blizini Gradske bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>