• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 renovirano" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 550 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, potpuno renoviran, na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Kolo srpskih sestara, površine 40m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. U stanu je sve novo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u novijoj gradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, funkionalan, spavaća soba biće opremljena po dogovoru. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan, lux, II sprat, kod Fontane u ulici Narodnih heroja. Ag provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 renovirano'
350 €
450 €
50.000 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN, DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI--- Agencijska šifra: 9106250.  Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan na drugom spratu na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe, fizički odvojene kuhinje, kupatila i terase. U spavaćoj sobi postoji plakar za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u centru u blizini glavne pošte u ulici Orlovića Pavla u zgradi starije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 42m2 (+3 terase), sa grejanjem na struju (inverter klima uređaj). Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117050, II/, klima, terasa. Izdaje se namešten, potpuno renoviran stan u ulici Kornelija Stankovića na Detelinari.Stan ima 38m2 (dvoiposoban) i dvorišno je orijentisanStan je na 2. spratu, zgrada ne poseduje liftU blizini zgrade nalaze se škola, prodavnica, pekara,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran jednoiposoban stan u samom centru grada kod Glavne pošte. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana u Novom Sadu, u centralnoj gradskoj zoni, na odlicnoj lokaciji koja je jedna od najtrazenijih kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj i uredno odrzavanoj stambenoj zgradi i idealan je za zaposlene, porodice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, lepo opremljen stan, u blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, zastakljenom lodjom, spavaćom sobom i kupatilom. Ukupna površina stana je 42m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade bez....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, renoviran, dvosoban stan nedaleko od centra grada. Nalazi se na drugom spratu u manjoj zgradi. Iz predsoblja je veza za kupatilo te dnevnu sobu sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Posebna spavaća soba. Kvalitetan parket, kupatilo renovirano-novo. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00850 NS – 2 sob, 42 m2, kompletno renoviran, novogradnja, ul. Kraljevića Marka, 2.sprat, Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 350 e + depozit 350 e BEZ KUĆNIH LJUBIMACA ! Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118940, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, na Grbavici. Kompletno renoviran i namešten, nalazi se na drugom spratu, poseduje terasu, dvorišna strana (mir i tišina), parking u dvorištu zgrade, lift, kablovska, internet, interfon, klima,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi svetao stan. Nalazi se u ulici Save Kovačevića, na drugom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Uz stan dolazi i parking mesto. Veoma mirno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen i renoviran jednoiposoban stan površine 43 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću, u blizini Bulevara oslobođenja i železničke stanice. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa dva lifta i predstavlja odličan izbor za samce, parove ili studente. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na II spratu zgrade, u ulici Marijane Gregoran. Površina stana je 37 m2, i sastoji se od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Stan se nalazi sa mirne strane zgrade (suprotno od ulice Marijane Gregoran), sa pogledom u krošnje drveća. Niski troškovi Infostana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.500 €, 37,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican,jednosoban stan na Zlatiboru,novije gradnje,kompletno renoviran i sredjen.Stan se nalazi malo iznad Kalman zgradw u blizini gondole i skijalista,a do centra je potrebno 7 min lagane setnje.Povrsina stana je 37m2,nalazi se na 2 spratu( nije zadnji),ima parking koji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, grejanje pomoću norveških radijatora, centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>