• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 porasla cena zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 porasla cena zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+43%

Promena cene sa 73.600 € na 105.144 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.144 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.600 €
03.05.2026 - 105.144 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20, 27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 78.670 € na 84.450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 84.450 €, 42,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 78.670 €
08.05.2026 - 84.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektrokotao. Terasa gratis uz stan.Odlična prilika za život ili izdavanje! Kontakt: 063/744-5379Lav 2020 nekretnine Reg. broj posrednika: 1187 - Šifra....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 62.130 € na 66.272 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 66.272 €, 42,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 68.323 €
05.09.2025 - 73.384 €
20.03.2026 - 60.059 €
27.03.2026 - 62.130 €
04.05.2026 - 66.272 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ID 987 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Na odličnoj lokaciji u ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu koji kombinuje moderan dizajn, funkcionalnost i kvalitetnu gradnju. Karakteristike objekta i stanova:....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 87.000 € na 89.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 89.000 €, 42,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo 2.0 stan na prvom spratu zgrade na početku naselja Ledine kod Grand kafe. Zgrada sa malim brojem stanova, sa čistim ulazom i hodnicima. Nalazi se u mirnoj ulici bez javnog prevoza. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.570 €
22.04.2026 - 72.530 €
10.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 57.350 € na 60.800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ŠABAC, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2024 - 47.300 €
08.11.2024 - 45.500 €
18.12.2024 - 50.750 €
19.03.2025 - 57.350 €
06.05.2026 - 60.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Stambena zgrada za kolektivno stanovanje po strukturi PR+4+PK - Trijangla. Kvadratura stana je 32m2+5m2 terasa prizemlje STANOVI - PO ETAŽAMA, RAZLIČITE STRUKTURE I POVRŠINE OD 23m2 DO 70m2 NE PODLEŽU OBRAČUNU POREZA NA DODATNU VREDNOST (PDV)! Gradnja: - izolacija + sendvič zid na....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 370 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
19.04.2026 - 370 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKING MESTOM--- Agencijska šifra: 9106665.Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 37m2, koji se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom lociranog na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 68.190 € na 81.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 81.100 €, 37,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 68.190 €
06.05.2026 - 81.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE ima u ponudi 1-soban stan u izgradnji, na mirnoj , atraktivnoj lokaciji u Durlanu. Stambeni objekat ima 10 stanova, odlikuje ga moderan dizajn i kvalitetna gradnja, na idealnoj lokaciji za komforan život. Stan je ukupne kvadrature 36.86 m2 i po strukturi je jednosoban.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs do 100000 eura 40 m2 porasla cena zadnjih 14 dana što veći (14)
  • www.indomio.rs 2.sprat 40 m2 porasla cena zadnjih 14 dana što veći (2)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što veći (6)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 zadnjih 14 dana što veći (40)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 porasla cena što veći (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)