• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura 40 m2" pronađeno 197 nekretnina - prosečna cena 651 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera apartmanskog tipa od 30 m2 na odličnoj lokaciji u blizini TC Big Fashion na Karaburmi,na drugom spratu u novijoj zgradi sa liftom,grejanje na inverter klimu,mali troškovi.Cena 350 eur. GREJANJE - CG, sprat 1/4, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43160. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 350 €, 42,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Žitni trg - Koče Kolarova - jednoiposoban stan površine 42m2 na 2. Spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno opremljen, ima podno grejanje i niske troskove. Izdaje se na godinu dana. 350€ + režijski troškovi Agencijska provizija za zakupca iznosi polovinu mesečne zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera u blizini Doma Zdravlja u ulici Vojvode Stepe u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 38m2 sa centralnim grejanjem (stan poseduje i običnu klimu za rashlađivanje). Stan se sastoji iz jedne višenamenske prostorije s trpezarijom,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 66.500 € na 75.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 66.500 €
26.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo više stanova u novoj zgradi u naselju Branko Bjegovića. Ovaj stan je P=42m2 na drugom spratu i sastoji se od sobe sa kuhinjom, spavače sobe, kupatilo, terasa. Može kupovina putem kredita i kupovina parking mesta. Predviđen završetak zgrade za mart meseca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban moderno namešten stan površine 42m2 na Podbari. -ulazni hodnik -dnevna soba sa kuhinjom -spavaća soba -kupatilo -terasa Na drugom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas, plaća se po utrošku. Niski mesečni troškovi. Stan poseduje svoje parking mesto koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

POTPUNO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, BULEVAR---Agencijska šifra: 9112282.Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan na drugom spratu zgrade na Bulevaru, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je dvorišno orjentisan. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1888 – 1.5-soban, 42m2, centar, ul. Đorđa Jovanovića – ugao sa Kosovskom 2.sprat Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 400 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – 063 519533....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 73.200 €, 42,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m, koji se nalazi na drugom spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 67.000 €, 42,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan,na drugom spratu,iznad stana je ploca i tavanski prostor,blizina osnovne skole,vrtica,marketa .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u centru u blizini glavne pošte u ulici Orlovića Pavla u zgradi starije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 42m2 (+3 terase), sa grejanjem na struju (inverter klima uređaj). Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112611. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici. useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 280 €, 38,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan I nenamešten stan-poslovni prostor u centru grada u blizini Čaira, površine 38m2, na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje je u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.650 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Adice. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Površina stana iznosi 38,15m², a struktura je jednoiposobna. U sklopu stana je jedno kupatilo. Lokacija u Adicama pruža mirnije okruženje, uz dobru povezanost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan kod parka Čair. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 42m2 i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je cenralno. Stan je kompletno opremljen sa svim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.553 €, 38,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 38 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Izdaje se kompletno opremljen stan ( nove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, lepo opremljen stan, u blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, zastakljenom lodjom, spavaćom sobom i kupatilom. Ukupna površina stana je 42m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade bez....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VRAČAR – JUŽNI BULEVAR – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov, kompletno namešten i komforan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u zoni Južnog bulevara. Stan je površine 42m² i nalazi se u novoj, urednoj zgradi sa liftom na 2.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 95.000 €, 42,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETAN STAN| 42,65 m | SVETOGORSKA ULICA II sprat | Lift | Mini Wellness | Razrađen biznis | Uknjižen Na prodaju kompletno opremljen stan površine 42,65 m, smešten na II spratu (od ukupno IV) u kvalitetnoj zgradi sa liftom i mini wellness sadržajem, u Svetogorskoj ulici jednoj od....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 330 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 350 €
03.04.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljujemo jednoiposoban stan od 38 m², smešten na drugom spratu novije, uredno održavane zgrade bez lifta, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – svega nekoliko minuta laganog hoda od samog centra grada. Funkcionalno osmišljen raspored pruža udobnost svakodnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.570 €, 43,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Perfektan dvoban stan koji lako može biti dvoiposoban. Uknjižen je . Nalazi se na drugom spratu, okrenut je na dvorišnu stranu sa puno zelenila i parking mesta. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, igralište za decu, gradske linije za ceo grad, šetalište na Bulevaru Evrope i Cara....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 74.460 €, 43,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji u neposrednoj blizini „Vrnjačih Termi“. U modernom stambenom kompleksu sa ukupno 4 lamele ima 76 stanova površine od 33m2 do 59m² i ukupno toliko garažnih mesta. Lamela 1 i Lamela 2 sastoje se od: -suterenskih garaža, -prizemlja, -dva sprata i -povučenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan površine 37 m2 u novoj i modernoj zgradi useljenoj 2023. godine, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je idealan za jednu osobu, par ili studente koji žele funkcionalan i moderan prostor sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nekorišćen jednoiposoban stan površine 43m2 u ul. Zagorke Nikolić na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ČAJETINA, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, do sada neuseljavan jednoiposoban stan povrsine 37m2 sa balkonom. Stan je moderno opremljen i sastoji se od: Dnevne sobe (garnitura za sedenje i stocic, sto za rucavanje sa stolicama, TV, ormar), kuhinje sa svim osnovnim elementima, spavace sobe sa francuskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118940, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, na Grbavici. Kompletno renoviran i namešten, nalazi se na drugom spratu, poseduje terasu, dvorišna strana (mir i tišina), parking u dvorištu zgrade, lift, kablovska, internet, interfon, klima,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u apartmanskom kompleksu koji se nalazi u vikend naselju Kopaonika udaljen 3,8 km od najbliže žičare (Sunčana Dolina) i 6 km od centra Kopaonika, na regionalnom putu Kopaonik – Raška na nadmorskoj visini od 1350 m. Sam kompleks se odlikuje arhitekturom tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi svetao stan. Nalazi se u ulici Save Kovačevića, na drugom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Uz stan dolazi i parking mesto. Veoma mirno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.500 €, 37,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican,jednosoban stan na Zlatiboru,novije gradnje,kompletno renoviran i sredjen.Stan se nalazi malo iznad Kalman zgradw u blizini gondole i skijalista,a do centra je potrebno 7 min lagane setnje.Povrsina stana je 37m2,nalazi se na 2 spratu( nije zadnji),ima parking koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 43 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoustočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN  NA SALAJCI--- Agencijska šifra: 9104083. Izdaje se namešten jednoiposoban stan (43m2) na drugom spratu u novoj zgradi sa liftom na Salajci. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit od 300 EUR. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 500 € na 600 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 600 €
20.02.2026 - 500 €
27.02.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se studio u novoj zgradi Zemona u Banatskoj ulici na uglu sa Cara Dušana. Stan je površine 37m2, sadrži dnevni boravak, ugradni plakar iz koga se izvlači bračni krevet, prostranu kuhinju, terasu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je dvorišno sa odličnim pogledom.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican stan u centru,povrsine 37m2,2 sprat,gas, lift,terasa. Staj je idealan kako stanovanje,tako i ta rentiranje,kozmeticki sqlon,ordinaciju,kancelariju,agenciju. Stan je luksuzno opremljen. Cena 80000 eura .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 81.532 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 37.06m2(terasa 2.65), norveški radijatori, PR/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 340 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 43m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 82.236 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 43,00 m2