• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura" pronađeno 1 418 nekretnina - prosečna cena 505 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 87.000 €, 297,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca na Aerodromu. Kuca se sastoji iz prizemlja gde je lokal od 100m2, prvog sprata koji se sastoji od jedne spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve terase,drugi sprat se sastoji iz tri spavace sobe, kupatila i dve lodje. Grejanje je etazno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 87.000 €, 33,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan na Belim vodama u Žarkovu. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno 5 i delimično je renoviran. U svom sastavu ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, ostavu i terasu. Dosta je osvetljen i flexibilan za inovaciju uredjenja prostora.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna zgrada sa svega tri stambene jedinice, smeštena u mirnom i atraktivnom delu šireg centra Ćuprije. Objekat se ističe modernim dizajnom, vrhunskim materijalima i visokim standardima gradnje. Stan na drugom spratu pruža izuzetno funkcionalan i komforan raspored:....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U modernoj i ekskluzivnoj zgradi sa samo tri stambene jedinice, smeštenoj u mirnom i veoma traženom delu šireg centra Ćuprije, u ponudi je savremen stan na drugom spratu, osmišljen da objedini visok kvalitet gradnje, luksuz i maksimalnu funkcionalnost. Stan raspolaže praktičnim ulaznim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan smešten u moderno projektovanoj stambenoj zgradi sa ukupno tri stana, koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Ćuprije. Ova lokacija pruža mir i privatnost, uz istovremenu odličnu povezanost sa svim važnim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu i osmišljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.700 €, 44,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 44 m² u Novom Sadu, u naselju Adice. Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata, što pruža mirniji ambijent i dobru preglednost. Stan je strukture 1.5 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora. U okviru stana nalazi se jedno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 86.550 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,u blizini škole,Dunava,retko u ponudi.Stan se nalazi na 2 spratu,uknjižen,u vlasništvu, idealan za porodično stanovanje.Za više informacija pozovite 021 6366952(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053022 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.300 €, 72,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi svetao stan. Nalazi se u ulici Save Kovačevića, na drugom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Uz stan dolazi i parking mesto. Veoma mirno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljena garsonjera u blizini centra, osnovne škole, i svih ostalih sadržaja. Odlična lokacija za izdavanje, dobra investicija. Nalazi se na drugom spratu od tri, ima lift. 0628966003 Veljko .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža dobar balans između privatnosti i praktičnosti. Površina stana je 58 m² i sastoji se od dve sobe, pa predstavlja funkcionalan izbor za različite....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara. Nalazi se na drugom spratu i ima površinu od 38 kvadratnih metara. Stan je funkcionalno organizovan i poseduje odvojenu spavaću sobu, što ga čini idealnim kako za život i odmor, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, jednosoban stan površine 40m2, na drugom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Fakulteta zaštiite na radu i DIF-a i samog centra grada. Grejna površina stana je 37m2, a u sklopu stana je zastakljena terasa od 3m2. Zbog svoje lokacije ovo je odlična....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m2 na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u Krnjači, u blizini škole. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade novije gradnje (2012), koja se odlikuje odličnom izolacijom i održavanim ulazom. Grejanje: Na struju....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 83.800 €, 59,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi dvosoban stan koji se nalazi u Prijepolju, potes Centar,smešten u zgradi Pošte, ulica Sandžačkih Brigada bb, na drugom spratu, površine 59 m² i dve terase površine 4 m². Stariji stan funkcionalnog rasporeda, starije gradnje i pruža mogućnost prilagođavanja savremenom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 47,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan u ravnom delu Vrnjačke Banje, na samo 400m od kružnog toka. Stan se nalazi na drugom spratu i prostire se na površini od 47m² . Raspored prostorija obuhvata: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Stan pruža....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.050 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored prostora obezbeđuje savršenu kombinaciju komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Garsonjera 39 m2, potpuno nameštena, drugi sprat, 83.000 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.400 €, 25,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelepu garsonjeru na početku Telepa, u Novom Sadu. Stan je površine 25m2, nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Svaki centimetar je pametno iskorišćen tako da ovaj stan ima odvojen spavaći deo od dnevnog. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, Socijalno. Prodajemo jednoiposoban stan 40m2 u kvalitetno građenoj zgradi kod Socijalnog. Stan se nalazi na 2 spratu, dvorišno orjentisan. U dvorištu zgrade parking sa kapijom na ulazu na korišćenje samo stanarima(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.261 €, 45,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan život. imamo u ponudi stanove na prvom i drugom spratu Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, ambulante....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 82.236 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 37.38m2(terasa 3.68), norveški radijatori, II/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 103.000 €, 125,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća u blizini Akva parka u naselju Tavrići obori površine 125m2 i bruto površine 230m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja sa velikim dnevnim boravkom, kuhinom, trpezarijom, kupatilom, spavaćom sobom i zatvorenom terasom. Na spratu su veliki dnevni....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 84.970 € na 103.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 25,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 84.970 €
27.02.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, Stari grad, prodaja sjajne garsonjere u samom srcu grada. Lep prostor, bez ikakavih ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, sve novo, lepo uklopljeno. Idealno za iznajmljivanje, možete računati na odličnu zakupninu! Drugi sprat u manjoj zgradi.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1.5 soban kompletno namešten apartman, novije gradnje, na Zlatiboru, u novom apart-hotelu, u naselju Sloboda, u blizini meteorološke stanice. Apartman se nalazi na 2.spratu, u zgradi koja ima lift, interfon, spa centar. Vrhunski kvalitet gradnje i opremljenosti je ono što....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.040 €, 59,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 58.88m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 43 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoustočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 81.532 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 37.06m2(terasa 2.65), norveški radijatori, PR/II, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, u sklopu malog naselja istovetnih zgrada, nudimo Vam stan kvalitetne gradnje i funkcionalnog rasporeda prostorija. Odlična mikrolokacija; gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.370 €, 48,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban, prirodno osvetljen stan na Novoj Detelinari. Stan je na drugom spratu zgrade, okrenut sa unutrašnje strane tako da nema buke. Prodaje se sa nameštajem, Stan je veoma topao preko zime kako je grejanje centralno a ima 4 radijatora. Preko leta stan se nalazi u prirodnom hladu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.850 €, 58,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. U neposrednoj blizini centra, bulevara, Futoške pijace, na 2.spratu, odličan dvosoban stan koji lako može da se preuredi u dvoiposoban. Stan ima odvojenu kuhinju, prostran dnevni boravak i odvojenu sobu, predsoblje, kupatilo. Uredan i lepo održavan.(Bomil nekretnine,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 766)