• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manji 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manji 70 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.758 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 67,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor od 67m2. Nalazi se na drugom spratu i sastoji se od tri kancelarije, predsoblje, kuhinja, mokri cvor, ostava, terasa. Poslovni prostor je renoviran, izdaje se prazan, poseduje internet i kablovsku. Centralno grejanje je iskljuceno a po potrebi se moze prikljuciti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih ulica, prodaje se prelepo organizovan i prostran dvosoban stan od 64 m², smešten na 2. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Već na ulazu dočekuje vas funkcionalan hodnik iz koga se sa desne strane ulazi u veliki, svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 184.580 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manji 70 m2'
215.000 €
800 €
234.600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan, potpuno opremljen stan, poseduje dve spava��e sobe, dve lo��e, centralno grejanje po utro��ku, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan kod Karadjordjevog parka u najlepšem delu ulice, u zgradi na drugom spratu. Orjentisan je ka dvoristu I ka parku i Ima predivan pogled sa terasa. Stan je trosoban 65m/2 I sastoji se od dnevnog boravka, spavace sobe, radne sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U Makenzijevoj ulici na Vračaru, blizu Hrama . Stan ima centralno grejanje, prostran dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo, jednu spavaću sobu i terasu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte. GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana pešačka zona kod Knez Mihajlove Izdaje se prostran i izuzetno miran stan u samom centru Beograd, u pešačkoj zoni nadomak Knez Mihailove, u ulici Cara Lazara. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Struktura stana: hodnik, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 620 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam novitet na tržištu nekretnina - izvanredan stan u Obrenovcu, Beograd, Srbija, smešten na adresi Miloša Obrenovića. Ova stambena nekretnina idealna je za sve koji traže komforan i moderan dom, u veoma dobrom stanju. Stan se nalazi na drugom spratu, pružajući prelep....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 379.000 €, 69,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u blizini Danube Riverside i ekskluzivne nove marine na Dunavu. 69m2 prvi red uz Dunav, sa 2 parking mesta, 20 m2 podrumom i terasom 9m2 sa otvorenim pogledom na Ratno ostrvo na koje će se stizati novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 1.300 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivno opremljen troiposoban stan od 69 m², pozicioniran na 2. spratu od ukupno 8, u modernoj zgradi iz 2020. godine rađenoj po hotelskim standardima premium kvaliteta. Stan je trostrano orijentisan i odiše luksuzom, elegancijom i vrhunskim enterijerom, što je vidljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Jurija Gagarina (A Blok) 69m2 3.0 stan 2.sprat CG Retko u ponudi 3.0 stan, idealan za poslovni prostor. Veoma svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno funkcionalan, u kvalitetnoj novogradnji. Idealan kao kancelarijski prostor za različite delatnosti, ali i za ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan površine 70m2 na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade koja se nalazi na Novom Beogradu, u ulici Tošin bunar između kompleksa Airport city i New Minel. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulazne zone, kupatila, spavaće sobe, kuhinje, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i sveže okrečen dvoiposoban stan površine 73 m², na drugom spratu stambene zgrade u Nišu. Stan je prazan i odmah useljiv (osim kuhinje koja je opremljena), idealan za porodično stanovanje ili kao kancelarijski prostor za firme. Osnovne karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 222.000 €, 74,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 74 m2 u mirnom kraju sa puno zelenila, najlepsi deo Filmskog grada. Stan je dvostrano orijentisan i svetao i funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavace sobe, dva kupatila i terase....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kumanovska, 2/5, cg-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-76.00m2, Ušuškan u jednoj od najtraženijih ulica, ovaj svetao i funkcionalan trosoban stan pruža savršen spoj komfora i praktičnosti. Smešten na drugom spratu održavane zgrade sa liftom, okrenut ka mirnom trgu i ulici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja četvorosoban stan u srcu Vračara – Krunski venac! U ponudi je svetao i komforan četvorosoban stan površine 76 m², smešten na 2. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi, sa liftom. Izuzetna lokacija – centar Vračara, u mirnom delu, u blizini svih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>