• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manji 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manji 60 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.152 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SMEDEREVO, 88.200 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno nov luksuzan stan na drugom spratu u zgradi Metropolitan i gleda delom na centar grada a delom na reku. Zgrada je smeštena nedaleko od promenade, marketa, Kule Beograd i najvećeg tržnog centra u regionu. Svaki ugao stana je pametno iskorišćen za plakare zbog čega je lako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Posredujemo u prodaji dvosobnog, uknjiženog stana u Dalmatinskoj ulici u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi u predratnoj zgradi s malim brojem stanova u zgradi, smešten je na drugom spratu a iznad stana nalazi se tavanski prostor. Stan je po strukturi dvosoban sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat centralno grejanje što manji 60 m2'
750 €
750 €
245.000 €
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajem namešten dvoiposoban stan od 57 m2, sa terasom i parking mestom u blizini Djeram pijace i Vukovog spomenika u novoj zgradi sa samo 7 stanova. Centralno grejanje po potrošnji, infostan je oko 2800 din. van grejne sezone. Stan je kompletno opremljen, nova ugaona garnitura, mašina....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao dvosoban stan površine 61 m², sa dodatnom terasom od 6 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom okruženju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. U cenu je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Bežanijskoj kosi, površine 63 m2, na drugom spratu stambene zgrade u ulici Stojana Aralice. Stan se sastoji od ulaza, velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase (dvorišno orjentisana). Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih ulica, prodaje se prelepo organizovan i prostran dvosoban stan od 64 m², smešten na 2. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Već na ulazu dočekuje vas funkcionalan hodnik iz koga se sa desne strane ulazi u veliki, svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 184.580 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan, potpuno opremljen stan, poseduje dve spava��e sobe, dve lo��e, centralno grejanje po utro��ku, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 234.600 €, 65,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam kompleksa. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u zgradi iz 2017. godine sa liftom. Ima centralno grejanje, jugozapadnu orijentaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U Makenzijevoj ulici na Vračaru, blizu Hrama . Stan ima centralno grejanje, prostran dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo, jednu spavaću sobu i terasu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte. GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>