• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat Najnovije novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat Najnovije novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat Najnovije novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat najnovije novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 66.600 € na 68.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 68.400 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 66.600 €
01.05.2026 - 68.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na drugom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 124.440 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen, ima 44 m², nalazi se na 2. spratu stambene zgrade i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za sigurnu investiciju u izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, delux četvorosoban stan od 101 m², smešten u mirnoj ulici na Salajci, u kvalitetnoj novogradnji u ulici Radoja Domanovića . Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom, potpuno je opremljen luksuznim nameštajem i vrhunskom tehnikom Bosch i Electrolux, te....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 45,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i namesten stan na Vozdovcu GREJANJE - CG, sprat 2/5, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 43026. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Račkog na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, kule Beograd, novog trznog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U samoj zgradi postoje tri kablovska operatera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi nov neuseljavan stan u tek izgrađenoj zgradi na Telepu .Površine 40m2 Kompletno namešten. Kuhinja je u potpunosti opremljena, sadrži mašinu za sudove, kombinovani frižider sa zamrzivačem, ugradna ploču i rernu sa aspiratorom. Stan poseduje klima uredjaj i opremljeno kupatilo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat novogradnja (489)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.