• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura klima Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 216.300 €, 79,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan troiposobne strukture, na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji, sa liftom. Zgrada broji svega devet stanova i pozicionirana je u blizini Margera. Stan dolazi sa projektovanih 79m2 i tri odvojene spavaće sobe, sa dva mokra čvora (kupatilo i....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep poslovni prostor kod crkve Svetog Luke. Nalazi se na 2. spratu stambeno-poslovne zgrade koja poseduje lift. Prostor je uknjižene površine 798m2 i sastoji se od ulaznoh dela, dve odvojene prostorije, čajne kuhinje, toaleta i terase. lokaciji. Grejanje je centralno, a....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča, centar 3 po strukturi trosoban, adaptilan u četvorosoban. Ukupne površine 76 m2.Drugi sprat od četiri. Klima, ostava, dva mokra čvora,podrum,veliki parking.Blizina autobuskog stajališta (okretnica) 85,95,96 i 105 L.Miran kraj blizina dve škole, vrtića i maxi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.750 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

IZGRADNJA P+1+PK -rok završetka gradnje juni 2026g troiposoban stan 81.50M2 na drugom spratu, zgrada veoma kvalitetne opreme i gradnje, Oprema stanova: -Interfon.Kablovska TV -Ulazna sigurnosna vrata -Sobna vrata medijapan -Ugradne sanitarije GEBERIT -Keramika premium klase -Troslojni....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stanStan se nalazi na 2 spratu, grejanje eg.Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom sa dnevnom sobom, 2 spavace sobe, kupatilo, 2 terase, jedna je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura klima (48)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>