• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura dvorište pala cena što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura dvorište pala cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 166.000 € na 160.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna porodična kuća u nizu (dupleks) površine 84m2, smeštena u zatvorenom i uređenom kompleksu u mirnom delu starih Banovaca. Ova nekretnina pruža osećaj kuće uz sigurnost i urednost kompleksa - idealno za porodicu, miran život i dugoročnu vrednost. Raspored: Prizemlje-....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 250.000 € na 239.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 239.000 €, 86,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno sređena kuća bez dodatnih ulaganja sa pripadajućim dvorištem i natkrivenim parking mestom. Dvostrano orijentisan sa dve etaže i odobrenim projektom za dogradnju treće etaže od 43m2. U visokom prizemlju je kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, veći balkon, gostinjski....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 250.000 € na 239.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 239.000 €, 86,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 144.900 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan dupleks stan u novom kompleksu zatvorenog tipa, sa kapijom i video nadzorom – idealan za miran i bezbedan porodični život. Stan ima 82 m² i funkcionalno je organizovan na dve etaže. U donjem delu nalaze se toalet, kuhinja sa trpezarijom, prostran dnevni boravak....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 22.000 €
05.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 1.500 €
15.03.2026 - 1.400 €
18.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj stan nalazi se na Vračaru tačnije na Čuburi u neposrednoj blizini Čuburskog parka u novogradnji vrhunskog kvaliteta. Izuzetno miran, prijatan i kompletno opremljen novim nameštajem kao i belom tehnikom. Sastoji se od ulaza, kuhinje, trpezarije sa dnevnim boravkom koji izlazi....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 77,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 1.200 €
18.03.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Wellport projekat na Novom Beogradu sa lepo uređenim zajedničkim dvorištem i portirskom službom. Stan je po strukturi trosoban: otvoren koncept denvnog boravka sa kuhinjom (kompletno opremljenom), 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, natkrivena terasa. Stan je odlična opcija i za stanovanje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 80 m2 do 220000 eura dvorište pala cena što skuplji (28)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 220000 eura dvorište pala cena što skuplji (7)
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 dvorište pala cena što skuplji (2)
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura pala cena što skuplji (17)
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 220000 eura dvorište što skuplji (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)