• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 200000 eura dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 200000 eura dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 200000 eura dvorište pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 200000 eura dvorište pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 166.000 € na 160.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna porodična kuća u nizu (dupleks) površine 84m2, smeštena u zatvorenom i uređenom kompleksu u mirnom delu starih Banovaca. Ova nekretnina pruža osećaj kuće uz sigurnost i urednost kompleksa - idealno za porodicu, miran život i dugoročnu vrednost. Raspored: Prizemlje-....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.380 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.380 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 164.800 €
04.03.2026 - 154.500 €
10.04.2026 - 150.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROIPOSOBAN STAN, VIDOVDANSKO NASELJE---Agencijska šifra 1007794.Na prodaju je funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na Vidovdanskom naselju. Stan je smešten u novijoj stambenoj zgradi sa ukupno dva sprata, što garantuje manji broj stanova i prijatno stanovanje.Stan se prodaje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 99.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 99.800 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 22.000 €
05.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 1.200 €
18.03.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Wellport projekat na Novom Beogradu sa lepo uređenim zajedničkim dvorištem i portirskom službom. Stan je po strukturi trosoban: otvoren koncept denvnog boravka sa kuhinjom (kompletno opremljenom), 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, natkrivena terasa. Stan je odlična opcija i za stanovanje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
05.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst, Bregalnička ulica, 3.5,75kvm, potpuno RENOVIRAN salonac,u stanu je sve novo i nekorišćeno, dnevna sa kuhinjom+3 sobe, polunamešten-kompletna kuhinja sa ugradnim friziderom,maš.za sudove ,ploča i rerna, terasa sa izlaskom na dvorište, dvostrano orjentisan-nema buke,grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 850 €
01.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124937, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan je idealan za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora za odlaganje stvari. Orijentisan je na dvorište tako da nema buke i ima divan pogled na Frušku goru.Moderno opremljen stan, odmah....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 80 m2 do 200000 eura dvorište pala cena (23)
  • www.indomio.rs 2.sprat do 200000 eura dvorište pala cena (6)
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 dvorište pala cena (2)
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 200000 eura pala cena (14)
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 200000 eura dvorište (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.