• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 180000 eura Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 180000 eura Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 180000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 180000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.000 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalno projektovan stan ukupne površine 73 m2, smešten u mirnom i izuzetno atraktivnom delu Sremske Kamenice, na Tatarskom brdu. Stan se nalazi na drugom spratu savremene stambene zgrade sa liftom. U cenu je uključeno i pripadajuće parking mesto, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 179.950 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan površine 85 m², na 2. spratu od 6, u održavanoj zgradi od žute fasadne cigle sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je dvostrano orijentisan, nalazi se u mirnom okruženju, u parku sa puno zelenila, i na odličnoj lokaciji – u blizini Maksija, škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija u samom centru grada. U pitanju je salonski stan površine 80m2, koji se nalazi na drugom spratu manje zgrade bez lifta, jedini stan na spratu, što pruža dodatni mir i privatnost. Struktura: trosoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. Stan je strukture 3.5 i prostire se na 78 m². Nalazi se na drugom spratu u zgradi od ukupno dva sprata, što doprinosi mirnijem ambijentu i osećaju privatnosti. Raspored....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 168.000 €, 73,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom. Grejanje na toplotne pumpe. Uz stan se dobija i sopstveno parking mesto. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodičan trosoban stan koji se nalazi na drugom spratu. Dvostrano je orijentisan. Uknjižen 1/1, bez tereta.Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa špajzom, koja je kompletno opremljena sa svim elementima i tehnikom, trpezarijskim delom, dnevnim boravkom čiji je spoljašnji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 do 180000 eura (205)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>