• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći pogodan" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.141 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u blizini crkve Svetog Marka. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano orijentisan, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, lođa. Poseduje podrum. Pogodan i kao poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći pogodan'
63.000 €
130.000 €
495.000 €
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski stan. Nalazi se na drugom spratu predratne održavane zgrade sa malim brojem stanova, bez lifta. U zgradi je uvedeno centralno grejanje. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, okružen zelenilom, izdaje se luksuzan trosoban stan na drugom spratu zgrade sa garažnim mestom. Zgrada je novije gradnje, izuzetnog kvaliteta, dobro održavana. Stan je dvostran, ima pogled na šumu koje se nalazi i blizini. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Kalenić pijaca | Trosoban stan, 82 m2, terasa, garaža (opciono) U ponudi je kvalitetan i funkcionalan trosoban stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu - u neposrednoj blizini Kalenić pijace, na uglu ulica Baba Višnjine i Kursuline. Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132045, II/, lift, terasa. Izdaje se stan, 80m2, na Novom Naselju. II sprat, lift. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, jedno kupatilo i jedan manji toalet. Pogodno za strance. Blizina škola, obdaništa, marketa, kafića Useljiv odmah. Depozit u visini kirije.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR SA SVIM TROŠKOVIMA U CENI, STROGI CENTAR---Agencijska šifra: 9111777. Izdaje se funkcionalan, prostran poslovni prostor u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni. Pozicioniran je na drugom spratu poslovne zgrade i pogodan je kako za kancelarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran salonski stan u Svetogorskoj ulici, na drugom spratu predratne, lepo održavane zgrade. Visoki plafoni od 3,3 metra, reprezentativan salon i velike sobe daju stanu izuzetnu prostranost i eleganciju, zbog čega je, pored stanovanja, izvanredno pogodan i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 187.000 €, 79,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična stana u novoizgradjenoj zgradi na Margeru. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade. Stan je površine 79m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Gospodar Jevremova - renoviran dvoiposoban stan u srcu gradaIzdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 78 m2, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u centru Beograda - Gospodar Jevremovoj, u neposrednoj blizini Muzeja Vuka i Dositeja.Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Airport Garden trosoban stan 78 m2 sa garazom Blok - 65Izdavanje trosobnog stana u Beogradu, Novi Beograd, Blok 65, kompleks Airport Garden.Cena: 1200 EUROsnovne informacije: Kvadratura: 78 m2 Sobe: 3 Kupatila: 2 Sprat: 7 od 9 Stanje: Novogradnja Opremljenost: Nenamešten Grejanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Trosoban stan u Bulevaru Kralja Aleksandra u zoni Đeram pijace, II sprat, lift i mogućnost za garažiranje. Pogodan i za poslovanje. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije, trosoban, 75m2, 2/6, lift, CG, salonski, useljiv, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan trosoban stan na drugom spratu predratne zgrade sa liftom. Po dokumentaciji ima 71m2, a mereno 75m2. Stan je orijentisan prema Hotelu Moskva. Ima unutrašnju salonsku spratnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>