• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći namešten

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći namešten" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 1.148 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 906 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 400 €, 80,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: RL88 Izdaje se namešten poslovni prostor, smešten na drugom spratu, koji nudi ne samo izvanrednu lokaciju već i elegantan ambijent za različite vrste delatnosti. Nalazi se u samom centru grada, pružajući izuzetnu vidljivost zahvaljujući prostranim prozorima koji funkcionišu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno namešten troiposoban stan u mirnoj ulici na Telepu, na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, što obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i pristup urbanim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.980 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 279.130 €
06.03.2026 - 273.980 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban stan, trostrano orijentisan, u mirnoj ulici na Telepu. Stan se nalazi na par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla i na par minuta od Bulevara Evrope. Nalazi se na drugom spratu urbane vile, sa jednim uknjiženim parking mestom i mogućnošću parkiranja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što veći namešten'
650 €
800 €
890 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 255.000 €, 87,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten četvorosoban stan na prodaju u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji na Telepu, u mirnoj i porodičnoj ulici. Stan se nalazi na svega par minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, što ovu nekretninu čini idealnom kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 271.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 271.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129534, II/, terasa, parking. Telep – Moderan troiposoban stan sa velikom terasom (30m²)Na prodaju elegantan, kompletno namešten troiposoban stan u mirnoj ulici na Telepu, na svega nekoliko minuta od Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope.Stan je trostrano orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 900 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan od 84m² u naselju Stepa Stepanović. Idealno pozicioniran stan u mirnom delu naselja, kompletno namešten i opremljen. Stan je klimatizovan, ima centralno grejanje sa kalorimetrima, dva mokra čvora i dve terase. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500.000 €, 84,00 m2 cca 5950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je trosoban stan površine 84m² sa terasom i garažnim mestom, smešten u stambenom kompleksu K-Distrikt na Dorćolu, u zoni između gradskog jezgra i Dunava, na pešačkoj udaljenosti od Kalemegdana. Stan se nalazi na drugom spratu i ima jasno organizovan i praktičan raspored.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 650 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 1---Agencijska šifra: 9109326.Izdaje se kompletno namešten i komforan trosoban stan na vrhunskoj lokaciji na Limanu 1, u neposrednoj blizini Univerziteta. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade, poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan površine 83 m² u ulici Generala Štefanika, Vozdovac. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i pruža visok nivo komfora za svakodnevni život. Sastoji se od: dnevna soba, 2 x spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet, 2 x terase. Nalazi se na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Naselje Stepa Stepanović - Generala Štefanika 3.0, 83m2, dve terase 4m2, CG, dve klime, lift, 2/6, interfon, internet, KATV Izdaje se prostran i svetao stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN 3.0 STAN NA BANOVOM BRDU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Cena: 850 € Lokacija: Beograd, Čukarica, Kneza Višeslava Površina: 82 m2 Struktura: Trosoban stan, koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - 2 spavaće sobe; - kuhinje - trpezarije; - kupatila; - terase; - ulaznog hodnika. OPIS:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i luksuzno opremljen trosoban stan 82 m u mirnoj i prestižnoj Topolskoj ulici na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile sa samo 4 stana, što pruža mir i privatnost. Trostrano orijentisan, , sa terasom i odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov trosoban stan za izdavanje - Lekino Brdo, MažuranićevaIzdaje se namešten trosoban stan površine 81 m2, u novoj zgradi na izuzetnoj lokaciji, neposredno pored parka Šumice, na Lekinom Brdu, u Mažuranićevoj ulici.Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 3 sprata i nije poslednji sprat.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 640 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u novoj zgradi sa liftom na drugom spratu . Stan se sastoji od : velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,3 spavaće sobe,wc,kupatilo,terasa. Blizina škole,vrtica,fakulteta,spc centra Čair,trgovine,kliničkog centara ga čini pogodnim za stanovanje porodice,studenta....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, tri spavaće sobe+dnevna+trpezarija+odvojena kuhinja. Podrumske prostorije. Top lokacija: Vukov spomenik u neposrednoj blizini fakulteta. U solidnom stanju, odmah useljiv, namešten ili nenamešten (od čega zavisi i cena). GREJANJE - CG, sprat 2/2, TERASA ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, trosoban stan, na drugom spratu, lift, u lux kompleksu Magdon, izdaje se kao kompletno namešten. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, dve spavaće sobe, naglašene kuhinje i trpezarije, kao i dva mokra čvora ( wc plus kupatilo). Stan je malo korišćen te je veoma sačuvan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića na Senjaku u neposrednoj blizini sajma, koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje sa dobro održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m², na odličnoj lokaciji – Liman 4, u mirnom i izuzetno traženom delu grada. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku u okviru prodaja stanova....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 229.000 € na 235.800 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 235.800 €, 78,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 229.000 €
20.03.2026 - 235.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetan i kompletno opremljen četvorosoban stan površine 78m², smešten u ulici Patrijarha Čarnojevića. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban, namešten stan površine 77m2 u strogom centru Subotice. drugi sprat u zgradi sa liftom. Dve terase. Kupatilo i posebno toalet. Parking u dvorištu. Centralno grejanje. Potreban depozit. Agencijska provizja u visini od 50% zakupa se naplaćje od zakupca prilikom potpisivanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, cg, renoviran, 2/3, ostava, podrum, terasa. Izdaje se trosoban stan na Banovom brdu, Karpoševa ulica – detaljno renoviran i kompletno opremljen kvalitetnim, modernim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu od tri, orijentisan prema jugozapadu, što mu obezbeđuje izuzetnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije, trosoban, 75m2, 2/6, lift, CG, salonski, useljiv, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan trosoban stan na drugom spratu predratne zgrade sa liftom. Po dokumentaciji ima 71m2, a mereno 75m2. Stan je orijentisan prema Hotelu Moskva. Ima unutrašnju salonsku spratnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.499 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - FON, Luksuzan 3.0 stan, 75 m2 - 1.499 euraLokacija: Beograd - Voždovac - kod FON-a Kvadratura: 75 m2 Struktura: 3.0 sobe (dve spavaće sobe) Sprat: 2/ Grejanje: Centralno Stanje: Luksuzno opremljen Nameštenost: Namešten Način plaćanja: Mesečno Depozit: Obavezan Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao trosoban stan površine 75m2 u Bulevaru Mihajla Pupina, u Bloku 30 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom.Stan je kompletno renoviran i orijentisan ka parku, sto obezbedjuje mir i prijatan ambijent za stanovanje. Funkcionalno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 4.0 namesten stan sa garažnim mestom koje je uracunato u zakupninu. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, 3 spavace sobe, kupatila, toaleta i terase. Uz stan ide i garazno mesto od 11m2 koje se nalazi u....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u kući, u mirnom delu Niša, površine 75 m2, na drugom spratu, u ul. Cara Lazara. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i ostave, dve spavaće sobe i kupatila. Idealan je za studente, porodice sa decom i mlade bračne parove.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.100 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Budimskoj ulici, na drugom spratu, 74kvm+ terasa. Skroz renoviran, sa novim instalacijama struje, vode i kanalizacije, kao i novom stolarijom. U stanu je uvedena kablovska sa internetom. Grejanje je etažno, na električni kotao (sami regulisete temperaturu preko termostata).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je kompletno renoviran i namešten, nalazi se u mirnom kraju. Može se platiti i 950 eura, u to su uključeni svi troškovi (grejanje, struja, infostan, internet..). Postoje dva nezavisna provajdera za internet, Yettel i SBB, sve uključeno u cenu. Dve klime. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 380.000 €, 73,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan od 68 m2 na Košutnjaku. Nalazi se na drugom spratu zgrade novije gradnje iz 2010. godine. Stan je u potpunosti renoviran 2025. godine i opremljen modernom i kvalitetnom opremom, uključujući TV, klimu, veš i suš mašinu,....

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten trosoban stan sa parkingom, VoždovacIzdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 73 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade na Voždovcu, u mirnoj ulici koja izlazi direktno na Bulevar oslobođenja.Stan je svetao, lepo raspoređen i kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran trosoban stan sa terasom i parkingom - Voždovac (blizina Bulevara oslobođenja) Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan trosoban stan površine 73 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade u mirnoj ulici na Voždovcu, koja se direktno nadovezuje na Bulevar oslobođenja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 37)