• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što skuplji Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što skuplji Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije, trosoban, 75m2, 2/6, lift, CG, salonski, useljiv, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan trosoban stan na drugom spratu predratne zgrade sa liftom. Po dokumentaciji ima 71m2, a mereno 75m2. Stan je orijentisan prema Hotelu Moskva. Ima unutrašnju salonsku spratnu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na prodaju u Bloku 29 kod Beogradske AreneNa prodaju je svetao i prostran trosoban stan površine 85.18 m2, smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda, u Bloku 29, u blizini Beogradske Arene. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane stambene zgrade iz....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
08.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan smešten u Mileševskoj ulici na Vračaru. Nalazi se na drugom spratu i ima dvostranu orijentaciju (jug–istok). Visina plafona od 2,90 m dodatno pojačava osećaj prostranosti. Stan je u potpunosti renoviran - parket hoblovan i lakiran, strujne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3.0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 319.000 €, 79,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 355.000 €
15.02.2026 - 345.000 €
20.02.2026 - 329.000 €
11.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kvalitetan i funkcionalan trosoban stan smešten u ulici Antifašističke borbe na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Beogradske Arene. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane stambene zgrade iz 2000. godine, sa liftom. Stan je svetao i prijatan, jugoistočno orijentisan,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 310.000 €
20.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno – salonski stan 77m² u srcu Beograda, Bulevar Despota Stefana Prodaje se jedinstven salonski stan na 2. spratu reprezentativne zgrade, izdvojen od gradske vreve, a na svega nekoliko koraka od Skadarlije i svih ključnih gradskih sadržaja. Stan je kompletno renoviran, sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 310.000 €
20.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m, u neposrednoj blizini Skadarlije. Renoviran je pre dve godine. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj, dvorišnoj zgradi sa po dva stana na spratu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.980 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 279.130 €
06.03.2026 - 273.980 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban stan, trostrano orijentisan, u mirnoj ulici na Telepu. Stan se nalazi na par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla i na par minuta od Bulevara Evrope. Nalazi se na drugom spratu urbane vile, sa jednim uknjiženim parking mestom i mogućnošću parkiranja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 što skuplji pala cena (29)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>