• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 zadnjih 7 dana parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 zadnjih 7 dana parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 zadnjih 7 dana parking pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 zadnjih 7 dana parking pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Zgrada okružena sa tri parka. Stan kompletno mamešten, veoma svetao. Funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Oko zgrade je slobodan parking. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiv od 1. maja. Depozit u visii jedne mesečne kirije.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 158.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 61,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta i Voždovih kapija, na par minuta hoda od ulice Vojvode Stepe. Nalazi se u uredno održavanoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen i opremljen stan vrlo kvalitetnoj stambeno-poslovnoj zgradi, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg je po utrošku, zgrada poseduje obezbeđenje i video nadzor 24/7. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 750 €
15.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €
11.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan dvosoban stan. Stan poseduje: hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, , kupatilo, lođu sa predivnim pogledom na zelenilo. Urađena je pvc stolarija. Zgrada je okružena sa tri parka. Stan je veoma svetao. Ima centralno grejanje i toplovod.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
13.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE VAM PREDSTAVLJA IZUZETAN STAN U BLOK 45, NOVI BEOGRAD U ponudi je moderno uređen i kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – Blok 45, u ulici Jurija Gagarina, u neposrednoj blizini TC Enjub i šetališta Lazaro Kardenasa.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Od 01.06. izdaje se namešten dvosoban stan na Limanu 3. Stan ima 63m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Veoma je svetao, funkcionalan i prijatan za život, a kućni ljubimci su dobrodošli. Stan se sastoji od predsoblja, hodnika, odvojene kuhinje, kupatila i toaleta, kao i dve....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 600 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 1.000 €
29.04.2026 - 900 €
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Ukoliko tražite savršen balans između mira, privatnosti i urbane povezanosti, ovaj izuzetan salonski stan predstavlja retku priliku na tržištu. Pozicioniran u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za savremen i kvalitetan život, stan nudi idealan spoj komfora i prestiža.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 60 m2 zadnjih 7 dana parking pala cena (11)
  • www.indomio.rs 2.sprat zadnjih 7 dana parking pala cena (13)
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking pala cena (10)
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 zadnjih 7 dana pala cena (2)
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 zadnjih 7 dana parking (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni