• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 porasla cena do 2700 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 porasla cena do 2700 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 porasla cena do 2700 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 porasla cena do 2700 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.039 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 160.900 € na 163.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 163.800 €, 59,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 155.000 €
25.07.2025 - 157.950 €
01.12.2025 - 160.900 €
27.02.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan - 58.50 m2 na drugom spratu (isti stan i na prvom i trećem spratu)2.750 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 150.000 € na 155.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 155.500 €, 56,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 144.200 €
01.02.2026 - 150.000 €
06.03.2026 - 155.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji u blizini Satelitske pijace. Odmah useljivo! Stan ima površinu od 56 m² i nalazi se na drugom spratu. Dvorišno je orijentisan Grejanje je centralno sa kalorimetrom. Cena stana iznosi 155.500 evra, u cenu je uračunata agencijska provizija.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 porasla cena do 2700 eura/m2'
170.800 €
38.000 €
600 €
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 160.900 € na 163.800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 163.800 €, 59,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 155.000 €
25.07.2025 - 157.950 €
01.12.2025 - 160.900 €
27.02.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan - 58.50 m2 na trećem spratu (isti stan je dostupan i na prvom i drugom spratu)2.750 €/m2 sa PDV-om Direktno od investitora!Mogućnost povrata PDV-a. Gradnja kreće u aprilu! Opremljenost....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 112.420 €
27.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>