• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što veći" pronađeno 128 nekretnina - prosečna cena 1.476 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dvoiposoban stan na Limanu 4 - Bulevar Cara Lazara. Porodičan stan na drugom spratu, ušuškan i uvučen od gradske buke, a opet na najboljoj poziciji. Stan je u odlično odežavanom stanju, dobra osvežena drvena stolarija, keramika, i lamelni parket u top stanju. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 234.600 €, 65,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam kompleksa. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u zgradi iz 2017. godine sa liftom. Ima centralno grejanje, jugozapadnu orijentaciju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što veći'
98.000 €
550 €
123.690 €
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 65 m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Branka Bajića, Sajam. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Stan je dizajnerski uređen i prodaje se sa ugradnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom i drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Savskom vencu u Lominoj ulici izuzetno luksuzan stan po strukturi 2s površine 65.24m2. Stan ima pripadajuću terasu,parking mesto,na 2 spratu od 5. Stan je izuzetno miran i zaštićen od buke jer je orjentisan suprotno od ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima. Potpuno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen dvoiposoban stan površine 65 m², smešten u samom centru grada. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu uprkos centralnoj lokaciji. Stan je pažljivo uređen sa novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo izuzetno prijatan i prostran stan za izdavanje, smešten u jednom od najlepših delova grada, na Đermu, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je orijentisan na dvorišnu stranu, što garantuje mir i tišinu Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.357 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 147.910 €, 65,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu moderne stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za porodičan život. Ukupna površina stana je 64.31m2, sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU SA PARKING MESTOM---Agencijska šifra: 9112671.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Somborskom Bulevaru. U cenu zakupa ulazi i korišćenje parking mesta u dvorištu zgrade.Stan je useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 64m2,dvoiposob ul. Dimitrija Tucovića, 2 sprat. Predsoblje, kupatilo, dnevna soba, sa kuhinjom. Dve spavaće sobe i Lođa. Uz stan je obezbeđeno lično parking mesto. Stan je kompletno namesten. Stan je raspoloziv odmah. Mesečne režije 120eura. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE ODLIČAN KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU, ŠONSI--- Agencijska šifra 1001406. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, moderan, svetao i prostran 2.5 stan (64m²) u strogom centru grada. Stan se nalazi na 2. spratu moderne i održavane zgrade sa liftom, orijentisan ka dvorištu, namešten i odmah useljiv. Struktura i opremljenost: • Dnevna soba: Kompletno namešten veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan, potpuno opremljen stan, poseduje dve spava��e sobe, dve lo��e, centralno grejanje po utro��ku, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Uknjižena nekretnina 1/1 smeštena je na jednoj od najlepših lokacija za miran i porodičan život. Ova zgrada od fasadne cigle nalazi se u naselju Avijacija, u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan na drugom spratu nudi sve što je potrebno za udoban i komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.000 €, 63,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – novogradnja, Petrovaradin, Preradovićeva ulica U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najtraženijih ulica u Petrovaradinu – Preradovićevoj. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom, dok se svi neophodni sadržaji nalaze na svega nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvosoban stan u širem centru grada površine 63m2 na 2. spratu od ukupno 4. u zgradi sa liftom.Sastoji se iz kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima se nalazi parket, grejanje je etažno na gas. Uz stan se dobija i dvorišno parking....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasa je dvorišno orijentisana. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 600 €, 63,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan, neuseljavan prostor u širem centru grada. Smešten je na drugom spratu zgrade. Po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, glavne prostorije sa opremljenom kuhinjom i izlazom na terasu, dve odvojene kancelarije i kupatila. Grejanje u prostoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126741, II/IV, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten trosoban stan na Telepu u Prešernovoj ulici na drugom spratu sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila,, terase sa ostavom, zaseban toalet i hodnik.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Iydaje se lep funkcionalan trosoban stan na Telepu, odmah useljiv. Namešten i odmah spreman za komforan zivot. Stan se nalazi na 2. Spratu od ukupno 4. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom, još jedan toalet i zastakljenu terasu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, sa dve spavaće sobe,idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. Druga spavaća ili dečija soba,biće opremljena po potrebi zakupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 186.000 €, 62,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u manjoj zgradi na Zvezdari, u mirnoj ulici u blizini Cvetkove pijace. Dobra saobraćajna povezanost s ostalim delovima grada i lak pristup autoputu karakterišu ovu lokaciju. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade. Sastoji se iz centralne prostorije sa ulogom dnevne sobe i trpezarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Mirna lokacija, odlična povezanost, odmah useljiv! Izdaje se potpuno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan površine 62 m² na drugom spratu četvorospratne zgrade bez lifta, u mirnom delu Novog naselja. Stan se sastoji od: prostranog hodnika sa velikim petokrilnim plakarom i cipelarnikom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Centar, Novi Sad Kvadratura: 62 m² Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten Opis nekretnine: Izdaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban stan u samom srcu Novog Sada, u pešačkoj zoni. Stan je potpuno opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvoiposoban stan u samom centru grada, na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije i dve spavaće sobe. Idealna lokacija u blizini svih glavnih gradskih dešavanja. Uz stan je moguće doplatiti i garažno parking mesto. Potreban depozit kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 151.890 €, 62,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vidikovca u ulici Sretena Mladenovića Mike prodaje se funkcionalan i odlično očuvan troiposoban stan od 62m2 na drugom spratu – bez većih ulaganja, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Dodatnu vrednost pruža terasa od oko 4m2 koja nije uračunata u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Erdogliji, u ul.Daničićeva, površine 62 kvm, na drugom spratu, sa grejanjem na gas ( podno ),lift u zgradi . Sastoji se od predsoblja, dve sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terasa. Stan je kompletno opremljen. Obavezan depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban kompletno renoviran, namešten stan, na drugom spratu zgrade sa liftom. Parking u dvoristu zgrade. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.790 €, 61,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082151-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. sa rokom do kraja proleća 2021.Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 127)

<< <1 2 3 4> >>