• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji do 170000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji do 170000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.130 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i funkcionalan dvosoban stan, idealan za parove, samce koji žele više prostora ili kao investicija za izdavanje. Smešten na 2. spratu, stan pruža udoban životni ambijent uz komfornu lođu i odlično osvetljen dnevni prostor. Struktura stana (55.05m2): Ulazni hodnik 5.58 m Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 128.750 €, 55,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan , dvorišno orjentisan od 55m2 + 16m2( dodatne terase ) Stan se nalaza na prvo spratu, stan broj 4, ima svoje parking mesto i ostavu na drugom spratu . -Zgrada ima dva sprata sa ukupno 6 stanova . Svaki stan ima svoj kotao za gas. - Nalazi se na Sajlovu u lepoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na 2. spratu, u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se na 5 minuta od Palilulske pijace, Bulevara Kralja ALeksandra, kao i mnogih komercijalno-uslužnih delatnosti i fakulteta. Stan je svetao i funkcionalan. Ima ulazni hodnik, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

MIRIJEVO I – MATICE SRPSKE | TROSOBAN, NOVOGRADNJA + PARKING UKLJUČEN U CENU ZAKUPA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi nov, kompletno namešten i funkcionalan trosoban stan u Mirijevu I, u ulici Matice Srpske, u samom centru Mirijeva. U ponudi je stan površine 55 m²,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno opremljen dvosoban stan preko puta parka Svetog Save. Nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa 3 lifta. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, dve zastakljene terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam pravi biser Banatića! U ponudi je jedan od najlepših stanova na ovoj lokaciji – kompletno renoviran od poda do plafona, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, okružen zelenilom i dečijim igralištem, u....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 parking što manji do 170000 eura (138)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>