• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 luksuzan najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 luksuzan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep dvosoban stan u Radničkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odiše elegancijom i komforom. Prostor je pažljivo uređen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan sa parking mestom u strogom centru grada 2.0, uknjižen 60m2 , 2/5, CG, klima, interfon Prodajemo dvosoban luksuzno renoviran stan u dobroj posleratnoj zgradi sa liftom u mirnom delu ulice Majke Jevrosime i Kondine. Orjentisan je zapadno prema unutrašnjem dvorištu na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine 60 m² u samom centru Beograda, na drugom spratu lepo održavane zgradi sa liftom, u mirnom delu Kondine ulice. Stan je okrenut ka unutrašnjem....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 320.000 € na 299.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 335.000 €
15.02.2026 - 320.000 €
17.04.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran stan u samom centru Beograda, smešten na drugom spratu uredne zgrade, sa orijentacijom ka mirnom dvorištu – savršen spoj urbane lokacije i privatnosti. Stan je u potpunosti i temeljno renoviran, sa kompletno zamenjenim elektro i vodovodnim instalacijama. Postavljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na drugom spratu moderne urbane vile na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stan je pažljivo projektovan i uređen prema najvišim standardima savremenog stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim kotlovima, hans grohe sanitarijom. Odmah useljiv sa terasom. Dodatna mogucnost kupovine garanog mesta! Na cenu ide pdv koji se može na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici Jurija Gagarina i važi za jednu od najtraženijih i najfunkcionalnijih lokacija na Novom Beogradu. Reč je o urbanoj zoni sa razvijenom infrastrukturom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 luksuzan (38)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>