• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura podno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura podno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura podno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura podno grejanje" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.773 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 155.000 €
18.05.2025 - 150.000 €
01.06.2025 - 159.900 €
03.10.2025 - 152.500 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 163.172 €, 59,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalni stan u novogradnji na opštini Zvezdara, u mirnom delu u blizini ulice Braće Jerković. Stan se nalazi na drugom spratu i ima ukupnu površinu od 59,77 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura podno grejanje'
142.120 €
111.600 €
101.000 €
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....