• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura najnovije što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura najnovije što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 134.000 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u blizini Novosadskog sajma koji će Vas na prvi pogled oduševiti rasporedom prostorija. Stan je dvosoban ukupne, uknjižene površine 62 m2. Ovo je klasičan dvosoban stan koji je projektovan po svim merilima humanog stanovanja Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojega....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 147.910 €, 65,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu moderne stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za porodičan život. Ukupna površina stana je 64.31m2, sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan orjentisan ka Kalemegdanu. Nalazi se na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Mogućnost zakupa garažnog mesta u neposrednoj blizini. ID: C36022 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura što veći (340)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>