• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura što jeftiniji luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura što jeftiniji luksuzan" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 874 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban moderan Lux stan u centru Niša, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 55 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep dvosoban stan u Radničkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji koja pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odiše elegancijom i komforom. Prostor je pažljivo uređen, svetao i funkcionalan, sa kvalitetnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura što jeftiniji luksuzan'
142.120 €
700 €
800 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, namešten stan na Zelenom brdu, u naselju Kluz na Zvezdari. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i pruža prijatan, moderan ambijent za udoban život. Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i terasu od 10 m². Druga spavaća soba je prazna. Odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Savremeno opremljen stan u Savadi - 2.0, 56 m2, garaža, odmah useljivLokacija: Novi Beograd - Blok 67a (A blok), Uroša Martinovića Cena zakupa: 850 eura mesečno Površina: 56 m2 Struktura: Dvosoban stan - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/6 Tip objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u Makenzijevoj ulici, u neposrednoj blizini Slavije i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i prostire se na 65 m2.Stan je kompletno renoviran i opremljen za savremen način....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno nov luksuzan stan na drugom spratu u zgradi Metropolitan i gleda delom na centar grada a delom na reku. Zgrada je smeštena nedaleko od promenade, marketa, Kule Beograd i najvećeg tržnog centra u regionu. Svaki ugao stana je pametno iskorišćen za plakare zbog čega je lako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan u strogom centru grada, 30m od ulaza u Knez Mihajlovu, ulica Maršala Birjuzova. Stan je kompletno renoviran sa novom kvalitetnom opremom (pored osnovnih nalaze se i mašina za pranje i sušenje veša). 2 spavaće sobe. Stanje kao na slikama. GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Savskom vencu u Lominoj ulici izuzetno luksuzan stan po strukturi 2s površine 65.24m2. Stan ima pripadajuću terasu,parking mesto,na 2 spratu od 5. Stan je izuzetno miran i zaštićen od buke jer je orjentisan suprotno od ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima. Potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX DVOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA TOP LOKACIJI---Agencijska šifra: 9107875.Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan  koji se nalazi na drugom spratu savremene i kvalitetno građene zgrade sa liftom, dvorišno orijentisan. Nalazi se u strogom centru grada, 300m od pešačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 128.000 € na 122.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 128.000 €
03.05.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 123.500 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U novoizgrađenom kompleksu "Jelena Anžujska", na samo 15 minuta hoda od Kraljevih voda, nala zi se ovaj luksuzni dupleks koji vam predstavljamo. Zgrada sa 7 satambenih jedinica, ima 2 sprata, izgrađena je od najkvalitetnijih građevinskih materijala (termo blok) i opremljena vrhunskom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 140.000 €, 57,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan apartman u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara, na idealnoj lokaciji nadomak jezera, šetališta, restorana i svih turističkih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade i ima površinu od 57 m. Kompletno je luksuzno namešten modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo nov i luksuzno uradjen stan. Prelepa niža zgrada sa 6 stanova. Stan je sa podnim grejanjem, italijanskom keramikom, najkvalitetnijim kotlovima, hans grohe sanitarijom. Odmah useljiv sa terasom. Dodatna mogucnost kupovine garanog mesta! Na cenu ide pdv koji se može na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Šandora ulici na drugom spratu u urbanoj vili. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Urađena je dekorativna rasveta. Stan je potpuno nov i dodatno je izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na drugom spratu moderne urbane vile na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stan je pažljivo projektovan i uređen prema najvišim standardima savremenog stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>