• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 160000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 160000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 160000 eura pala cena uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 160000 eura pala cena uknjižen" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.387 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 160000 eura pala cena uknjižen'
122.000 €
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 160.000 €
17.05.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 62 m² u ulici Vojvode Micka Krstića. Stan se nalazi na drugom spratu manje, kvalitetno građene zgrade (Komgrap). Klasičan 2.0 stan, komforan sa obiljem dnevne svetlosti. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>