• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 100000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 100000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 100000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 100000 eura" pronađeno 203 nekretnina - prosečna cena 375 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • podno grejanje
    • 1.sprat
    • lođa
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten stan na Prozivci u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa terasom, kupatila i dve zasebne sobe. Stan je potpuno renoviran, stolarija je PVC, podovi su laminati i keramičke pločice, ulazna vrata su sigurnosna.....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 97.000 € na 97.600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Ledena Stena, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 91.500 €
03.04.2026 - 97.000 €
10.05.2026 - 97.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Lednoj Steni. Stan se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 60,99m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 100000 eura'
95.000 €
93.000 €
92.700 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.910 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodičan stan, na drugom spratu. Odličan raspored. Uknjižen 1/1. Stan ima dve etaže, u donjoj etaži se nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i terasom zastakljenom, gore su dve spavaće sobe. U blizini stana se nalazi škola, marketi, apoteka..sve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodični apartman koji NIKADA NIJE BIO RENTIRAN ! Apartman je korišćen isključivo u porodične svrhe i korišćen je u proseku 20 dana godišnje. Prostire se na površini od 63m² i čine ga 27m2 na donjem nivou i 36m2 potkrovlja (koji se po standardima ne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 88.200 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 102.000 €, 62,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na drugom spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 86.550 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,u blizini škole,Dunava,retko u ponudi.Stan se nalazi na 2 spratu,uknjižen,u vlasništvu, idealan za porodično stanovanje.Za više informacija pozovite 021 6366952(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053022 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i komforan stan u Jagodini, u naselju Kajsijar. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što pruža dobar balans između privatnosti i praktičnosti. Površina stana je 58 m² i sastoji se od dve sobe, pa predstavlja funkcionalan izbor za različite....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i polunamešten stan smešten na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje prijatnu prirodnu svetlost. Raspored prostorija je veoma praktičan i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 83.800 €, 59,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo ponuditi dvosoban stan koji se nalazi u Prijepolju, potes Centar,smešten u zgradi Pošte, ulica Sandžačkih Brigada bb, na drugom spratu, površine 59 m² i dve terase površine 4 m². Stariji stan funkcionalnog rasporeda, starije gradnje i pruža mogućnost prilagođavanja savremenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.040 €, 59,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 58.88m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.850 €, 58,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. U neposrednoj blizini centra, bulevara, Futoške pijace, na 2.spratu, odličan dvosoban stan koji lako može da se preuredi u dvoiposoban. Stan ima odvojenu kuhinju, prostran dnevni boravak i odvojenu sobu, predsoblje, kupatilo. Uredan i lepo održavan.(Bomil nekretnine,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Dvosobni stan, uknjižen, drugi sprat. Cena 72 000 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje, toaleta i wc-a. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelep, komforan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 55 m, koji se nalazi u mirnom i zelenom delu naselja Sloboda, u ulici Sunčani Breg. Stan je uknjižen, smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade i odmah useljiv. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 68.000 €, 58,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep i održavan stan nedaleko od centra grada.Poseduje jednu sobu,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.Podovi su laminat ,stolarija drvena sa šalukatrama,grejanje na gasne peći.Postoji mogućnost zamene za manji stan. .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.700 €, 60,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 60,37m2,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u naselju Mali Radanovac. Sastoji se od većeg hodnika u kom je smeštena i trpezarija, kuhinje sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu i ima pripadajuću podrumsku prostoriju. Ispred zgrade je parking. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan i renoviran stan na drugom spratu u zgradi od žute fasadne cigle. Sve je u blizini (prodavnice, škole, pijaca, parkovi idr) Površine 62 m2.Sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, predsoblja, kupatila i dve terase. Cg preko toplane,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s230 Stan sa fenomenalnim rasporedom na drugom spratu zgrade na Dedinju. U stanu je urađena izolacija, kotao na struju, sopstveni vodomer, PVC stolarija, roletne, komarnici Mogućnost ostavljanja kuhinje uz dogovor. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu, dve spavće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 42.000 €, 57,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

3S253 Stan na drugom spratu,dve spavace sobe,dnevna soba,kuhinja,kupatilo,dve terase.Za sve informacije pozvati. Sloba 062 8010 640 Sanja 060 1764 777 Tanja 0628010641 Natasa 063 7030 538 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 201)

<< <1 2 3 4 5> >>