• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 1.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 1.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 1.sprat Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 1.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan (u kući) na prvom spratu od 60m2+2 terase. Zaseban ulaz, dvosoban po strukturi. TA grejanje. Parking mesto. Blizina prevoza, marketa, škola, vrtića mesečno plaćanje. Od dodatnih troškova struja (po utrošku), infostan (niski troškovi). Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 62 m2 na prvom spratu sa 2 terase, tavanom iznad stana i ostavom. Odlična investicija. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u Mirijevu, Milića od Mačve, 1 sprat. Stan ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak, terasu. Stan ima svoje parking mesto. Cena 450e plus depozit. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN PET FRIENDLY STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112699.Izdaje se odličan trosoban stan od 60m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centralnoj Radionici, veličine 60 kvm, prvi sprat - nema lift, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjo i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Namešten Cena: 650 Eura sa svim troškovima + PDV .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan površine 56 m², na 1. spratu stambene zgrade sa 13 spratova, u Bulevaru Despota Stefana, u blizini Cvijićeve ulice. Stan je svetao i tih, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža prijatan i praktičan prostor za svakodnevni život. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.400 €, 55,00 m2 cca 5010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten na prvom spratu moderne zgrade BW Quartet 3, u samom srcu Park distrikta. Stan je uknjižen na 54m², izuzetno komforan i funkcionalno organizovan, idealan za one koji traže kvalitetno mesto za život ili sigurnu investiciju za izdavanje. Zgrada se odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

MODERAN SVETAO DVOSOBAN STAN NA SAJMU, PET FRIENDLY---Agencijska šifra: 9110617.Izdaje se moderan, kompletno namešten, svetao dvosoban stan (55m2) na  prvom spratu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem Centru grada u ulici Dragoljuba Milovanovića Bene, veličine 55 kvm, prvi sprat - nema lift, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase. Namešten, parking mesto, slobodan od 01.06.2026.god. Obavezna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 60 m2 1.sprat najnovije (14)
  • www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat najnovije (15)
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 najnovije (10)
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 1.sprat (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>