• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 što veći" pronađeno 354 nekretnina - prosečna cena 1.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 850 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
04.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan stan površine 63 m², sa garažnim mestom, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i interfonom. Po strukturi je trosoban i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 550 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan površine 63m2 na Bežanijskoj kosi. Stan je kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana. Nalazi se na idealnom drugom spratu, održavane četvorospratne zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Zemunu, u Kosovskoj ulici, u jednoj od najtraženijih lokacija u centru. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane novije zgrade. Odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom iskorišćenošću prostora, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, u novogradnji spratnosti Po+P+G+3, površine 62m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Čairu, na svega par minuta hoda od svih bitnih dešavanja u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 134.000 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u blizini Novosadskog sajma koji će Vas na prvi pogled oduševiti rasporedom prostorija. Stan je dvosoban ukupne, uknjižene površine 62 m2. Ovo je klasičan dvosoban stan koji je projektovan po svim merilima humanog stanovanja Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojega....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan i renoviran stan na drugom spratu u zgradi od žute fasadne cigle. Sve je u blizini (prodavnice, škole, pijaca, parkovi idr) Površine 62 m2.Sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, predsoblja, kupatila i dve terase. Cg preko toplane,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten stan na Prozivci u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa terasom, kupatila i dve zasebne sobe. Stan je potpuno renoviran, stolarija je PVC, podovi su laminati i keramičke pločice, ulazna vrata su sigurnosna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 62 m² u ulici Vojvode Micka Krstića. Stan se nalazi na drugom spratu manje, kvalitetno građene zgrade (Komgrap). Klasičan 2.0 stan, komforan sa obiljem dnevne svetlosti. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u blizini centra (pešačke zone) i keja, ulica Žarka Vasiljevića, površine 62m2. Stan se sastoji iz dve sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na drugom spratu. Idealno za 2-3 studenta. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru kod Margera. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Ubaciće se nova veš mašina, nov frižider i dušek. Površina stana je 62 m2 i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Centar, Novi Sad Kvadratura: 62 m² Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten Opis nekretnine: Izdaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban stan u samom srcu Novog Sada, u pešačkoj zoni. Stan je potpuno opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Mirna lokacija, odlična povezanost, odmah useljiv! Izdaje se potpuno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan površine 62 m² na drugom spratu četvorospratne zgrade bez lifta, u mirnom delu Novog naselja. Stan se sastoji od: prostranog hodnika sa velikim petokrilnim plakarom i cipelarnikom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 151.890 €, 62,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vidikovca u ulici Sretena Mladenovića Mike prodaje se funkcionalan i odlično očuvan troiposoban stan od 62m2 na drugom spratu – bez većih ulaganja, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Dodatnu vrednost pruža terasa od oko 4m2 koja nije uračunata u....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvoiposoban stan u samom centru grada, na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije i dve spavaće sobe. Idealna lokacija u blizini svih glavnih gradskih dešavanja. Uz stan je moguće doplatiti i garažno parking mesto. Potreban depozit kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici Jurija Gagarina i važi za jednu od najtraženijih i najfunkcionalnijih lokacija na Novom Beogradu. Reč je o urbanoj zoni sa razvijenom infrastrukturom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

dvosban potpuno namešten i opremljen stan preko puta Piramide, pored Euromedika, u zgradi novije gradnje.Stan je potpuno opremljen: mašina za veš, mašina za sudove (nova), inverter klima, TV, komb.frižider, francuski ležaj 160x200 (nov IKEA dušek) u spavaćoj sobi i kauč na razvlačenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Erdogliji, u ul.Daničićeva, površine 62 kvm, na drugom spratu, sa grejanjem na gas ( podno ),lift u zgradi . Sastoji se od predsoblja, dve sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terasa. Stan je kompletno opremljen. Obavezan depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 186.000 €, 62,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u manjoj zgradi na Zvezdari, u mirnoj ulici u blizini Cvetkove pijace. Dobra saobraćajna povezanost s ostalim delovima grada i lak pristup autoputu karakterišu ovu lokaciju. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade. Sastoji se iz centralne prostorije sa ulogom dnevne sobe i trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Bledska, 2/4, cg, uknj.-Stvarna povr��ina-62m2, ugovorna povr��ina-56.00m2, Ako tra��ite stan sa du��om, na jednoj od najtra��enijih lokacija u gradu, ovo je prilika koju ne ��elite propustiti. Nadomak pozori��ta, Bulevara i Crvenog krsta, Bogorodi��ine crkve, sa vi��e marketa, tramvaja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 850 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Slavija - Birčaninova 3.0, 62m2, dve terase, 2/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izdaje se renoviran, trosoban stan u centru Beograda, u neposrednoj blizini Slavije i više ambasada. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje, na drugom spratu, kompletno namešten i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 137.258 €, 62,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhu Mirijeva, u mirnom i zelenom okruženju, gradi se savremeni stambeno-poslovni kompleks koji donosi spoj udobnosti, kvaliteta i izuzetne povezanosti sa centrom Beograda. Ovaj ekskluzivni kompleks, projektovan po najvišim standardima, spratnosti 2 Po + Pr + 3 spr + povučeni sprat,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 160.000 € na 149.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.990 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 149.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, smešten na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 54m2, dok je merena površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOIPOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U STROGOM CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9109736.Izdaje se moderno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom, u strogom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, nov trosoban stan od 62m2 na drugom spratu. Prelepa terasa. Stan je prazan, po potrebi opremanje dogovor.Pogodan i za poslovni prostor - Šifra nekretnine: 9107305 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, izuzetno svetao i funkcionalan dvosoban stan od 62 m², u ulici Vojvode Micka Krstića, na početku Karaburme. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade sa četiri sprata - kvalitetno građena zgrada (Komgrap). Stan se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 252.000 €, 62,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdoProdaje se izuzetno kvalitetan dvoiposoban stan površine 61,77m² u novogradnji na prestižnoj lokaciji – Lekino brdo.Stan je deo savremenog stambenog objekta visokog standarda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.530 €, 62,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN U IZGRADNJI NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 1007984. Prodaje se komforan trosoban stan od 62 m2 na drugom spratu zgrade sa liftom u izgradnji na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! 2. Sprat - Ulično orjentisan i Grejanje gas. Klima,sudomasina, kombinovana susenje pranje veša! Nije pet frendly. Cena je 550€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 275.000 €, 61,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban, 61m2, garaža Zastupamo prodaju odličnog stana koji se nalazi u samom centru Zemuna, u pešačkoj zoni. Nalazi se na drugom spratu održavane zgrade i dvostrano je orjentisan. Izvorno dvosoban, uspešno preuređen u trosoban. U zajedničkom dvorištu zgrade je garaža od....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao dvosoban stan površine 61 m², sa dodatnom terasom od 6 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom okruženju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, terase. U cenu je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban kompletno renoviran, namešten stan, na drugom spratu zgrade sa liftom. Parking u dvoristu zgrade. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.000 €, 61,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Surčina, sa prelepim pogledom na Hram svetog Apostola Mateja, prodaje se izuzetan trosoban stan na drugom spratu, trostrano orijentisan. Zgrada je zidana od kvalitetnih materijala, po gradjevinskoj dozvoli. Stan poseduje tavanski prostor iznad centralnog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.790 €, 61,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082151-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. sa rokom do kraja proleća 2021.Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji svega 30 metara od Bajloni pijace , u samom srcu grada. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i centralnim grejanjem . Ukupna površina stana iznosi 61 m , uz dve terase površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 163.300 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan trosoban stan površine 61m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u srcu Novog Sada – u Kisačkoj ulici, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene zgrade, što garantuje dugoročnu sigurnost i komfor....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.550 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

 Prodaje se prelep porodični, trosoban stan, na odličnoj lokaciji  u centru Petrovaradina. Blizina škole, vrtića, Dve spavaće sobe i kupatilo su odvojene degažmanom od dnevne sobe. Kuhinja je fizički odvojena od dnevne i ima  prirodnu ventilaciju. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 159.000 €, 61,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici ste da kupite stan u mirnom delu Resnika, okružen zelenilom i sa pogledom na Avalu. Po strukturi je dvosoban i uknjižen na 61m² a nalazi se na drugom spratu lepo održavane zgrade starije ali kvalitetne gradnje. Funkcionalnog je rasporeda i idealan je za porodičan život ili....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 355)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>