• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2" pronađeno 354 nekretnina - prosečna cena 1.447 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • parket
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 145.200 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji površine 55m2 na drugom spratu zgrade u naselju Borča u Kikindskoj ulici na nekoliko stotina metara od autobuskih stajališta za sve delove grada, šoping centra, nekoliko trgovinskih lanaca, a u blizini se nalaze i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo izuzetno prijatan i prostran stan za izdavanje, smešten u jednom od najlepših delova grada, na Đermu, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je orijentisan na dvorišnu stranu, što garantuje mir i tišinu Stan se sastoji od dve odvojene spavaće sobe koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, komforan stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO NADZOR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom i drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Savskom vencu u Lominoj ulici izuzetno luksuzan stan po strukturi 2s površine 65.24m2. Stan ima pripadajuću terasu,parking mesto,na 2 spratu od 5. Stan je izuzetno miran i zaštićen od buke jer je orjentisan suprotno od ulice. Grejanje je centralno sa kalorimetrima. Potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 234.600 €, 65,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam kompleksa. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u zgradi iz 2017. godine sa liftom. Ima centralno grejanje, jugozapadnu orijentaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 55m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju /inverter klima/. Stan se izdaje nenamešten. Trenutno je u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve odvojene spavaće sobe, terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.357 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan orjentisan ka Kalemegdanu. Nalazi se na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Mogućnost zakupa garažnog mesta u neposrednoj blizini. ID: C36022 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u naselju Mali Radanovac. Sastoji se od većeg hodnika u kom je smeštena i trpezarija, kuhinje sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu i ima pripadajuću podrumsku prostoriju. Ispred zgrade je parking. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1082153-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131361, II/III, terasa, uknjižen, podrum. Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u Braće Krkljuš ulici na drugom spratu bez lifta. Stan ima 49m2 plus terasa 6m². Odmah useljiv. Agent Dragan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Elekrtro-tehničkog fakulteta i ostalih tehničkih fakulteta, kao i prometnog bulevara Kraljica Marija. Na pešačkoj udaljenosti je i Bulevar kralja Aleksandra, te je dostupnost velikog broja komercijalno uslužnih sadržaja kao i velikog broja linija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno opremljen: veš mašina, mašina za sudove, klima, tv, itd. Poseduje dve odvojene spavaće sobe i dnevnu sa kuhinjom i terasom. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan na Novom Naselju, površine 55 m², smešten na drugom spratu kvalitetne i uredno održavane zgrade. Stan je renoviran, svetao i izuzetno prijatan za život, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 260 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 55m2 na 4.Julu. Stan je na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan ima ulaz, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom i terasom spavaću sobu i kupatilo. Stan je polunamešten, opremljena je kuhinja, u sobi je plakar, i veš mašina u kupatilu. Okrečen je i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, PET FRIENDLY, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 9104218.Izdaje se odličan, trosoban stan (65m2) na 2.spratu zgrade u Petrovaradinu. Stan je useljiv odmah. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen stan u veoma lepo održavanoj i urednoj zgradi, potpuno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na 2. spratu, u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se na 5 minuta od Palilulske pijace, Bulevara Kralja ALeksandra, kao i mnogih komercijalno-uslužnih delatnosti i fakulteta. Stan je svetao i funkcionalan. Ima ulazni hodnik, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 370 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 55m2 na drugom spratu u zgradi sa tri lifta u blizini opštine Medijana. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve zastakljene terase. Grejanje je na struju. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 206.570 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 56 m², smešten na 2. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 128.750 €, 55,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan , dvorišno orjentisan od 55m2 + 16m2( dodatne terase ) Stan se nalaza na prvo spratu, stan broj 4, ima svoje parking mesto i ostavu na drugom spratu . -Zgrada ima dva sprata sa ukupno 6 stanova . Svaki stan ima svoj kotao za gas. - Nalazi se na Sajlovu u lepoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.130 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i funkcionalan dvosoban stan, idealan za parove, samce koji žele više prostora ili kao investicija za izdavanje. Smešten na 2. spratu, stan pruža udoban životni ambijent uz komfornu lođu i odlično osvetljen dnevni prostor. Struktura stana (55.05m2): Ulazni hodnik 5.58 m Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje u Žarkovu! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Žarkovo Površina: 65m2 Struktura: opremljen dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje - spavaće sobe, - terase i - ostave. Opis: Izdaje se odličan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 286.000 €, 65,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan trosoban stan na drugom spratu luksuzne četvorospratnice u Bulevaru Oslobođenja. Struktura stana: ulazni hodnik, open koncept dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo, gostinski toalet i prostrana terasa. Uz stan se prodaju dva garažna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Miklošićeva 2.0, 65m2, na dva nivoa, TAIzdaje se funkcionalan i prijatan stan u kući sa zajedničkim dvorištem, smešten u mirnoj ulici na Lekinom brdu - Miklošićeva. Ova lokacija je poznata po dobroj povezanosti sa centrom grada, ali i po tihom, porodičnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, namešten stan na Zelenom brdu, u naselju Kluz na Zvezdari. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i pruža prijatan, moderan ambijent za udoban život. Struktura stana obuhvata dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinju i terasu od 10 m². Druga spavaća soba je prazna. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 65 m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Branka Bajića, Sajam. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Stan je dizajnerski uređen i prodaje se sa ugradnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen dvoiposoban stan površine 65 m², smešten u samom centru grada. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu uprkos centralnoj lokaciji. Stan je pažljivo uređen sa novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan, luksuzno namešten stan površine 65m2 koji se nalazi na drugom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u blizini Zelenog venca, hotela Moskva, Trga Republike, kao i svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za Izdavanje - Preko puta Beograda na vodi Lokacija: Beograd, Opština Savski Venac Cena: 700 eura/ mesečno Kvadratura: 55 m2 Broj soba: 2 Sprat: Prizemlje (PR) / 2 Grejanje: TA (termo akumulaciono) Mesečne režije: 30 eura Stanje: Renovirano Nameštenost: Potpuno namešten Dodatne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 147.910 €, 65,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu moderne stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za porodičan život. Ukupna površina stana je 64.31m2, sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan kod TC Delta Planet. Površina stana je 65m2 plus dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu,u zgradi sa dva lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika,toaleta,kuhinje koja je fizički odvojena od trpezarije i dnevne sobe. U drugom delu stana se nalaze dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prijatan i potpuno namešten dvosoban stan od 55m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najmirnijih ulica u blizini železničke stanice. Ova lokacija pruža idealan balans između odlične povezanosti sa gradom i potpune tišine, jer ulica nije opterećena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 354)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.