• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pogodan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pogodan Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina škole, parka i vrtica. Pogodan za parove i porodice sa decom. GREJANJE - CG, sprat 2/8, LIFT, TERASA ID oglasa: 43004. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan na Crvenom pevcu i blizini Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, putem elektrilnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u epicentru grada, sa parking mestom obezbeđenim rampom. Stan se nalazi u zgradi starije ali dobre gradnje, na drugom spratu bez lifta, površine 50m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila sa smart bojlerom, mašinama za sušenje i pranje veša, dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan iznad hotela Marica. Ukupna površina stana je 52m2, nalazi se na drugom spratu manje porodične stambene zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, preko....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
06.03.2026 - 152.450 €
08.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

*TOP STAN*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana ima Lepu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u ulici Kraljice Marije, Opština Palilula, u blizini Poštanske štedionice. Stan je površine 53 m2, nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv i izdaje se na duži vremenski period.Stan je skoro renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan trosoban stan površine 83 m2 u ulici Generala Štefanika, naselje Stepa Stepanović, Voždovac.Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, i odlikuje se kvalitetnim enterijerom, odličnim rasporedom i visokim nivoom komfora.Stan se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pogodan (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>