• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pala cena parket do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pala cena parket do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pala cena parket do 160000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pala cena parket do 160000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 85.000 € na 82.400 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 52,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 85.000 €
20.02.2026 - 82.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 66.000 € na 61.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 61.000 €, 50,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 66.000 €
08.05.2026 - 61.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja dvojna kuća u blizini Doma zdravlja. Plac fizički podeljen na dva dela, polovina koja pripada kući ima oko 3a. Ulazi i sve odvojeno. Na placu se nalaze šupa i letnja kuhinja od 20m2. Kuća je zdrava, građena ciglom, useljiva. Drvena stolarija, na podovima parket, kupatilo....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 43 m2, koji se nalazi na 6. spratu novije zgrade sa liftom, između Njegoševe ulice i Slavije. Stan je opremljen novim stvarima i odmah spreman za korišćenje. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 50 m2 pala cena parket do 160000 eura (8)
  • www.indomio.rs 2.sprat pala cena parket do 160000 eura (14)
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 parket do 160000 eura (15)
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 pala cena do 160000 eura (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com