• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 lift

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 lift" pronađeno 114 nekretnina - prosečna cena 1.298 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, svetao i komforan dvosoban stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Bulbulderu, Zvezdara. Stan je površine 50m² i nalazi se na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i pruža maksimalnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina škole, parka i vrtica. Pogodan za parove i porodice sa decom. GREJANJE - CG, sprat 2/8, LIFT, TERASA ID oglasa: 43004. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 lift'
127.500 €
300 €
450 €
  Stan, BELI POTOK, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma luxuzan stan u naselju Vojvode Vlahović . Cena za prazan stan je 155000eura,a cena za kompletno opremljen stan je 175000eura.Stan se nalazi u novoj zgradi,sa terasom,uknjižen. Niske režije,zgrada poseduje lift,stan na drugom spratu i veliki parking ispred zgrade.Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.900 €, 50,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima sve pogodnosti za kvalitetan porodični život ili izdavanje. Po strukturi je dvosoban, uknjižene površine 47m2+terasa 3m2, sa odličnim rasporedom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se NOV LUX stan u NOVOGRADNJI u srcu Vračara od 15 Decembra. Na odlicnoj, mirnoj lokaciji idealnoj za život. 50m2 Sa 1 spavacim sobom + terasom Lift 2 sprat Slike su stare, porucen je nov NAMAMESTAJ i stize sve do 15og do useljenja novih stanara. Stan ce biti RENOVIRAN i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u Bloku 29 na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom na drugom spratu od sedam. Sastoji se od antrea ( zajednicki za dva stana), dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zastakljenje lodje. Stan je kompletno namesten i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje dvosoban, namešten stan koji se nalazi na veoma popularnoj lokaciji, u ulici Miše Dimitrijevića. Komforna dnevna soba i trpezarija (izlaz na terasu) Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom (izlaz na terasu) Spavaća soba Kupatilo i predsoblje Prostrana terasa dvorišno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 48m2, u ulici Kosovska, na Podbari, u непосредној blizini centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže kvalitet, moderan dizajn i vrhunsku lokaciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u epicentru grada, sa parking mestom obezbeđenim rampom. Stan se nalazi u zgradi starije ali dobre gradnje, na drugom spratu bez lifta, površine 50m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila sa smart bojlerom, mašinama za sušenje i pranje veša, dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u nedavno izgrađenoj zgradi. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, uključujući mašinu za pranje i sušenje veša, veliki kombinovani frižider, ugradnu rernu i ploču, mašinu za sudove, klima uređaj i televizor. Stan ima prelepu terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan na Crvenom pevcu i blizini Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, putem elektrilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125435, II/XI, lift. Izdajem dvoippsoban stan u ulici Braće Jovandić,na 2.spratu.Potpuno> opremljen i renoviran.Za manju porodicu ili zaposleni par,stan je> useljiv od 01.12.2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 800 € na 1.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
17.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Pajsijeva, BeogradIzdaje se potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u Pajsijevoj ulici, u samom centru Beograda. Stan se nalazi na 2. spratu novije zgrade i nudi izuzetnu lokaciju u neposrednoj blizini Terazija, hotela Moskva i glavne pešačke ulice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan stan u srcu Karaburme Izdaje se dvosoban stan od 50 m na drugom spratu od četiri u zgradi starije gradnje bez lifta. Stan se nalazi u blizini parka, supermarketa Aman i Maxi, mesare i drugih sličnih sadržaja. Ima veoma dobru povezanost gradskog prevoza prema svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u luksuznom kondominijumu Voždove kapije, potpuno opremljen, uredan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje je po utrošku. Kompleks je pod visokim stepenom obezbeđenja, a unutar samog naselja nalazi se lepo uređeno dvorište sa igralištem za decu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 240 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Bubnju u ul.prvog maja , površine 51 kvm, na drugom spratu ,sa centralnim gradskim grejanjem, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje i ostave. Stan je opremljen. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i potpuno nov jednosoban stan, smešten na samo 200m od kružnog toka i na par minuta lagane šetnje do šetališta. *Površina jednosobnog stana je: 51,3m² *Raspored: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa. *Opremljenost:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u samom centru Niša. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralo grejanje. Površina stana je 51m2 i po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dnevne sobe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se luksuzan dvosoban stan u prestiznom kondominijumu Vozdove kapije u Beogradu, gde cete imati mir i privatnost u urbanom delu grada. Kompleks ima zelenu površinu, zatvoreni park, upravnika zgrade, recepciju i obezbeđenje. Stan se nalazi na 2 spratu, površine 49 m2, obuhvata....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 118.386 €, 49,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan funcionalan dvosoban stan na Paliluli, udaljena 10 minuta laganim hodom od Kalče. Nalazi se u na drugom spratu stambene zgrade koja ima lift i koja će biti izgradjena po navišim standardima gradnje. Stan je površine 48.94m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u naselju Voždove kapije, kvalitetan kompleks zatvorenog tipa, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje je po utrošku, a kompleks je obezbeđen 24/7 fizičko-tehničkim obezbeđenjem. Zgrada poseduje lepo uređeno unutrašnje dvorište, u kom se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 245.200 €, 49,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 49.04m2(terasa 4.09m2 ), toplotne pumpe, lift, II/VII telefon, interfon. Građevinska dozvola. Prodaje se stan na jednoj od najlepših lokacija na Vračaru, preko puta Čuburskog parka. Stan se nalazi na drugom spratu i funkcionalno je organizovan kao: • jedna spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen i neuseljavan stan površine 51m2 u novoj zgradi u blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim enterijerom, funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora. Strukturu čine dnevna....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 51,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, kod velikog parka, kvadrature 51 kvm,  na drugom spratu, grejanje na gas, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja,  dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,  kupatila i  terase .....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 174.600 €, 49,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na 2. spratu, a orijentisan je prema jugu, svetao i sa otvorenim pogledom. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 196.000 €, 49,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 2.0, 49m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se dvosoban stan u novogradnji u okviru modernog kompleksa Airport Garden, u izgradnji, na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 49,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan, neuseljavan dvosoban stan u prestižnom kompleksu Pupinova palata, na drugom spratu luksuzne zgrade u samom centru Novog Sada, uz pešačku zonu, Dunavski park, obalu Dunava, restorane, prodavnice, banke i sve ključne sadržaje. Raspored prostorija: – Dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan renoviran dvosoban stan površine 49m², koji predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i udobnosti. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i mirne zgrade bez lifta. Potpuno renoviran sa posebnom pažnjom na svaki detalj, ovaj stan nudi visok standard....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 181.300 €, 49,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom spratu ima 49,01m2.Način finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS * Nekretnine Izdajemo GRBAVICA 49 m2 ul. Trg Komnenskog , 2 sprat od 5, dvosoban namešten stan, cg, lift,terasa, ktv, vm, tv, USELJIV CENA 400 Evra mesečno + 400 Evra depozit 064-829-5005, 064 8295008, 021-6337-037, GRBAVICA ul. Trg Komnenskog 49 m2 - 400 Evra USELJIV IZ 39799....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 450 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Centru u ul: Svetozara Markovića, površine 49 kvm, na drugom spratu, sa grejanjem na gas, ima lifta u zgradi. Sastoji se od: dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Izdaje se opremljen stan. Obavezan depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv GREJANJE - CG, sprat 2/5, LIFT, TERASA ID oglasa: 42935. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.5, 48m2 (terasa 6m2), 2/6, CG, lift, interfon, podrum, garažno mesto Izdaje se jednoiposoban stan sa zasebnim garažnim mestom, na nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika, ali povučen od ulice Dimitrija Tucovića, pa nema buke. Stan je....