• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 duplex zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 duplex zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 duplex zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 duplex zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 67, NOVI BEOGRAD – LUX DVOSOBAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Blok 67, Novi Beograd. Stan površine 50m² nalazi se na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, u odlično održavanom kompleksu. Veoma je svetao, funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan stan u srcu Karaburme Izdaje se dvosoban stan od 50 m na drugom spratu od četiri u zgradi starije gradnje bez lifta. Stan se nalazi u blizini parka, supermarketa Aman i Maxi, mesare i drugih sličnih sadržaja. Ima veoma dobru povezanost gradskog prevoza prema svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi na 2. spratu. Stan je dvorišno orijentisan, površine 50m², i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kožnom ugaonom garniturom i trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u naselju Lesnina. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje spojene sa trpezarijom i dnevnom sobom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Namešten je novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, svetao i komforan dvosoban stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Bulbulderu, Zvezdara. Stan je površine 50m² i nalazi se na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i pruža maksimalnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se novoopremljen stan u Voždovim kapijama, u Beogradu, u delu Voždovca, Vojvode Stepe. Stan se nalazi u novoj zgradi na 2. spratu od ukupno 10. Po strukturi je 2.0 i ima 52 m². U sklopu stana je jedno kupatilo. Uz stan postoji mogućnost izdavanja garažnog mesta, a cena garažnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor Sajmištu površine 52 m². Stan je polunamešten i odmah useljiv, što ga čini praktičnim izborom za brzo useljenje. Struktura stana je 2.5, a nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. U stanu su već postavljeni kuhinjski elementi i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 zadnjih 7 dana (26)
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 duplex (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.