• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 93000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 93000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 93000 eura najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 93000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+1%

Promena cene sa 92.150 € na 92.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 92.630 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.700 €
22.04.2026 - 92.150 €
10.05.2026 - 92.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.700 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50.4m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 89.400 €, 52,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan jednoiposoban stan u novogradnji sa liftom u Donjoj Vrežini, idealan za sve koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na mirnoj lokaciji, a u blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 2 spratu, površine 51.09m2 odlično organizovan i....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 83.880 € na 88.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 88.160 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 82.950 €
04.03.2026 - 83.880 €
19.04.2026 - 88.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 46,40m2,II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nekretnina podeljena u dve stambene jedinice! Na prvom spratu nalazi se stan na dve etaže odličnog rasporeda, delimično renoviran. Na drugom spratu ulazi se u jednosoban stan sa dodatnom galerijom koja može služiti kao ostava ili spavaći deo. Uz renoviranje, ovaj stan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, odvojenu spavacu sobu, hodnik i terasu. Nazovite za vise informacija na 0648312063. .

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 87.500 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Senjaku, manja zgrada kvalitetno konstruisana u neposrednoj blizini vrtića, škole, prodavnica. Dvosoban stan na drugom spratu koji se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dodatne prostorije predviđene za tehničke elemente stana. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 93000 eura (245)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.