• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura najnovije useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura najnovije useljiv" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2,0 stan pun dnevne svetlosti u prelepom delu Vračara. U blizini prodavnica, skola, pijaca, fakulteta. Renoviran Stan za Izdavanje - Kalenić Pijaca, Vračar, Beograd Izdajemo komforan, potpuno renoviran i opremljen stan površine 54 m2, na atraktivnoj lokaciji kod Kalenić....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan površine 54 m2 na Vračaru, u ulici Kursulina, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom (ukupno 12 spratova) i nije poslednji sprat.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, delimično namešten stan u novom kompleksu ZepTerra - Blok 65 Lokacija: Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65 Tip nekretnine: Stan Površina: 54 m2 Broj soba: 2 Sprat: 1. od ukupno 8 Grejanje: Centralno, plaćanje prema utrošku Mesečne režije: Oko 80 eura Dostupnost: Odmah....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan trosoban stan površine 83 m2 u ulici Generala Štefanika, naselje Stepa Stepanović, Voždovac.Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, i odlikuje se kvalitetnim enterijerom, odličnim rasporedom i visokim nivoom komfora.Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - Renoviran i Komforan Stan Cena: 850 eura mesečno Površina: 50 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 2/8 Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten Opis: Komforan i uredan stan, potpuno renoviran i kompletno opremljen. Ima odvojenu spavaću sobu i dvostranu orijentaciju - prema ulici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....