Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 90000 eura 1.sprat" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.281 €/m2
Filtriraj
11.07.2025.,
www.indomio.rs
U ponudi je nekretnina podeljena u dve stambene jedinice! Na prvom spratu nalazi se stan na dve etaže odličnog rasporeda, delimično renoviran. Na drugom spratu ulazi se u jednosoban stan sa dodatnom galerijom koja može služiti kao ostava ili spavaći deo. Uz renoviranje, ovaj stan....
08.05.2026.,
www.indomio.rs
Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 49 m2 na drugom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....
07.01.2026.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....
17.04.2026.,
www.indomio.rs
U mirnoj Voždovačkoj Ribničkoj ulici, u tek završenoj omanjoj stambenoj zgradi, na drugom spratu nalazi se lep, svetao, komforan, funkcionalan, dvosoban stan, nikad useljavan, sa novim nameštajem. Kuhinja je potpuno opremljena. U stanu se nalazi i dovoljan broj garderobera. Struktura:....