• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 865 eura klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 865 eura klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 865 eura klima

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 865 eura klima" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 821 eura (malo jeftiniji)
    • 908 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen i neuseljavan stan površine 51m2 u novoj zgradi u blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim enterijerom, funkcionalnim rasporedom i visokim nivoom komfora. Strukturu čine dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2.spratu. Struktura stana: оdvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom prelepa terasa / balkon sa pogledom na grad Stan je u potpunosti opremljen: kompletna bela tehnika moderan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 865 eura klima'
700 €
900 €
650 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - Renoviran i Komforan Stan Cena: 850 eura mesečno Površina: 50 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 2/8 Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten Opis: Komforan i uredan stan, potpuno renoviran i kompletno opremljen. Ima odvojenu spavaću sobu i dvostranu orijentaciju - prema ulici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan trosoban stan površine 83 m2 u ulici Generala Štefanika, naselje Stepa Stepanović, Voždovac.Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, i odlikuje se kvalitetnim enterijerom, odličnim rasporedom i visokim nivoom komfora.Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u nedavno izgrađenoj zgradi. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, uključujući mašinu za pranje i sušenje veša, veliki kombinovani frižider, ugradnu rernu i ploču, mašinu za sudove, klima uređaj i televizor. Stan ima prelepu terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi luksuzno opremljen dvosoban stan u blizini parka Šumice! U ponudi je kompletno namešten stan površine 46 m², smešten na 2. spratu manje, uredne trospratne zgrade bez lifta. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i kvalitetnim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 48m2, u ulici Kosovska, na Podbari, u непосредној blizini centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže kvalitet, moderan dizajn i vrhunsku lokaciju.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 650 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan dvosoban, 51 m2, sa garažnim mestom u novogradnji. Na početku Karaburme, na samo 200 m od Višnjičke ulice, izdaje se stan na drugom spratu od pet, sa liftom, u novoj tek useljenoj zgrad, lux opremljen. Odlična pozicija zgrade, u neposrednoj blizini škole, autobuske linije u svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 50m Podbara Lokacija: Podbara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Ptrijarha čarnojevića Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdajem moderan stan na drugom spratu nove zgrade u mirnom delu Novog Sada. Stan je potpuno opremljen novim stvarima i belom tehnikom, čineći ga savršenim mestom za udoban život. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa udobnim nameštajem, potpuno opremljene kuhinje sa svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje Novi Sad - Centar | Moderan stan 50m², lift, terasa, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan POVRŠINA: 50 m2 Sprat: 2. sprat (lift) Lokacija: Centar Novog Sada Grejanje: Gradsko Opremljenost: Potpuno opremljeno i moderno Prilagođeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 480 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106880, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se dvosoban stan, površine 54m2 sa tersaom. Stan se nalazi na Sajmistu u ulici Branka Bajica . Stan je okrenut dvoristno. Nema buke.Potpuno je opremljen i ima apsolutno sve neophodno u njemu. Izdaje se na duži vremenski period,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 52m², na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji i gleda ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu. Struktura stana: Dnevna soba sa radnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten jednosoban stan površine 50m2 na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara. Stan se nalazi na 2. spratu, poseduje terasu i gradsko grejanje, a zahvaljujući odličnoj lokaciji predstavlja idealan izbor za sve koji traže funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i svetao dvosoban stan površine 52 m2, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Petra Drapšina, u blizini Bulevara oslobođenja. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu bez gradske buke. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u Bloku 29 na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom na drugom spratu od sedam. Sastoji se od antrea ( zajednicki za dva stana), dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zastakljenje lodje. Stan je kompletno namesten i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 420 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno uređen jednoiposoban stan u Donjoj Vrežini, smešten na drugom spratu manje, novije zgrade bez lifta. Stan ima 47 m, funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i prijatne terase. Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan na Crvenom pevcu i blizini Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, putem elektrilnog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 500 €
30.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovića, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u epicentru grada, sa parking mestom obezbeđenim rampom. Stan se nalazi u zgradi starije ali dobre gradnje, na drugom spratu bez lifta, površine 50m2 i sastoji se iz ulaznog hodnika, kupatila sa smart bojlerom, mašinama za sušenje i pranje veša, dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80187, II/III, terasa, podrum. Izdaje se kompletno opremljen stan u centru grada. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na drugom spratu. Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan površine 54 m2 na Vračaru, u ulici Kursulina, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom (ukupno 12 spratova) i nije poslednji sprat.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan sa balkonom,P=48m2, lociran na Rumenačkom putu u blizini New Hospital opšte bolnice,na udaljenosti od Medicinskog fakulteta 2,5 km. Pozicioniran na 2.spratu stambene zgrade sa liftom.Parking, slobodna zona. Stan sadrži: Ulazni pretprostor,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?