• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura interf - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura interf - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura interfon što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura interfon što jeftiniji" pronađeno 37 nekretnina - prosečna cena 574 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 440 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 440 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan dvosoban stan sa terasom u mirnom delu Medakovića 3, na samo 5 minuta hoda od okretnica linija 18, 29, 20 i drugih, što obezbeđuje odličnu saobraćajnu povezanost sa gradom. Nalazi se na 2/2 spratu održavane zgrade iz 2000. godine sa interfonom i video nadzorom. Raspored:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u Bloku 29 na Novom Beogradu. Stan se nalazi u zgradi sa liftom na drugom spratu od sedam. Sastoji se od antrea ( zajednicki za dva stana), dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zastakljenje lodje. Stan je kompletno namesten i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura interfon što jeftiniji'
134.090 €
600 €
650 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep stan u mirnoj ulici u neposrednoj blizini doma zdravlja Zvezdara. Useljiv od 01.04. GREJANJE - CG, sprat 2/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 43156. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.5, 48m2 (terasa 6m2), 2/6, CG, lift, interfon, podrum, garažno mesto Izdaje se jednoiposoban stan sa zasebnim garažnim mestom, na nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika, ali povučen od ulice Dimitrija Tucovića, pa nema buke. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 52m2(lođa), 2/4, CG, klima, ktv, interfon Nepokretnost se nalazi na Dedinju, elitnom delu Beograda, poznatom po miru, sigurnosti, velikim zelenim površinama, lepim ekskluzivnim vilama, predstavništvima, rezidencijama i ambasadama. Zbog toga je oduvek predstavljao vrlo traženu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux sredjen dvosoban stan od 53m2 na Vracaru na potezu od Kalenica ka Bulavaru u ulici Vojvode Supljikca u novogradnji. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objeti neophodni za urbani zivot u centru grada. Skole, vrtici, kulturne ustanove, fakulteti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u nedavno izgrađenoj zgradi. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, uključujući mašinu za pranje i sušenje veša, veliki kombinovani frižider, ugradnu rernu i ploču, mašinu za sudove, klima uređaj i televizor. Stan ima prelepu terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, orijentisan ka mirnoj ulici. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, INTERFON,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u naselju Voždove kapije, kvalitetan kompleks zatvorenog tipa, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje je po utrošku, a kompleks je obezbeđen 24/7 fizičko-tehničkim obezbeđenjem. Zgrada poseduje lepo uređeno unutrašnje dvorište, u kom se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na drugom spratu moderne novogradnje sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže kvalitetan i komforan životni prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 54m2 u ulici Petra Kočića, u naselju Zelena avenija u Zemunu. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 8 spratova u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom.Stan je moderno uređen i funkcionalno organizovan, sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se luksuzan dvosoban stan u prestiznom kondominijumu Vozdove kapije u Beogradu, gde cete imati mir i privatnost u urbanom delu grada. Kompleks ima zelenu površinu, zatvoreni park, upravnika zgrade, recepciju i obezbeđenje. Stan se nalazi na 2 spratu, površine 49 m2, obuhvata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2.spratu. Struktura stana: оdvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom prelepa terasa / balkon sa pogledom na grad Stan je u potpunosti opremljen: kompletna bela tehnika moderan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u luksuznom kondominijumu Voždove kapije, potpuno opremljen, uredan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje je po utrošku. Kompleks je pod visokim stepenom obezbeđenja, a unutar samog naselja nalazi se lepo uređeno dvorište sa igralištem za decu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - Renoviran i Komforan Stan Cena: 850 eura mesečno Površina: 50 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 2/8 Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten Opis: Komforan i uredan stan, potpuno renoviran i kompletno opremljen. Ima odvojenu spavaću sobu i dvostranu orijentaciju - prema ulici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se NOV LUX stan u NOVOGRADNJI u srcu Vračara od 15 Decembra. Na odlicnoj, mirnoj lokaciji idealnoj za život. 50m2 Sa 1 spavacim sobom + terasom Lift 2 sprat Slike su stare, porucen je nov NAMAMESTAJ i stize sve do 15og do useljenja novih stanara. Stan ce biti RENOVIRAN i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, delimično namešten stan u novom kompleksu ZepTerra - Blok 65 Lokacija: Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65 Tip nekretnine: Stan Površina: 54 m2 Broj soba: 2 Sprat: 1. od ukupno 8 Grejanje: Centralno, plaćanje prema utrošku Mesečne režije: Oko 80 eura Dostupnost: Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, na drugom spratu, izuzetno komforan, funkcionalan sa odvojenom spavacom sobom i terasom (5m2). Stan bukvalno ima sve uključujući mikrotalasnu, tanjire i peškire. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan - Elixir Garden, Blok 65 Izdaje se izuzetno luksuzan, potpuno namešt en dvosoban stan u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Elixir Garden , na odličnoj lokaciji u Bloku 65, Bulevar heroja sa Košara. Stan se nalazi na 2 . spratu moderne novogradnje sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2,0 stan pun dnevne svetlosti u prelepom delu Vračara. U blizini prodavnica, skola, pijaca, fakulteta. Renoviran Stan za Izdavanje - Kalenić Pijaca, Vračar, Beograd Izdajemo komforan, potpuno renoviran i opremljen stan površine 54 m2, na atraktivnoj lokaciji kod Kalenić....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 49,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

lep dvosoban stan pov.49 m2 na 2 spratu ,terasa ,sopstveni kotao , PVC stolarija , interfon , parking mesto , u blizini suda u Jagodini ,.mirna ulica sa malo kolskog saobraćaja .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 47,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Zlatibor - 2 minuta od centra | LUX 2.5 stan, 47 m2, spa sadržaji Na prodaju izuzetno kvalitetan stan na Zlatiboru, udaljen svega 2 minuta od centra, u mirnom i uređenom okruženju sa puno zelenila i četinara. Stan ima 47 m2 i odlikuje ga vrhunska gradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, kompletno opremljen stan. Uređaji kao i nameštaj skoro novi. Nalazi se u mirnoj ulici, blizu naselja Braće Jerković i Stepa Stepanović. Blizina marketa, TC Stadion, fakulteta. Stan ima predsoblje koje je pregrađeno i prenamenjeno u radni prostor. Prostrano i lepo kupatilo sa....