• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura dvoriš - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura dvorište" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 910 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 702 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novijoj zgradi u blizini centra, površine 51m2, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, velikog hodnika u kom su dva velika ugradna plakara, velike terase.Grejanje je centralno na gas (svaki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 138.000 €, 52,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.300 €, 46,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 130000 eura dvorište'
115.000 €
950 €
950 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan trosoban stan površine 83 m2 u ulici Generala Štefanika, naselje Stepa Stepanović, Voždovac.Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, i odlikuje se kvalitetnim enterijerom, odličnim rasporedom i visokim nivoom komfora.Stan se....