• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura renovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura renovirano" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.510 €, 48,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan na Satelitu – Spreman za useljenje! Na prodaju dvosoban stan, kompletno renoviran, na jednoj od mirnijih lokacija u Novom Sadu – Satelit. - Drugi sprat u zgradi od ukupno četiri sprata, bez lifta. - Površina optimalno iskorišćena – funkcionalan raspored: Odvojena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališta što ga čini dobro povezanim sa ostatkom grada. Nekretnina koju vredi pogledati. pozovite nas: 063304062, 063446559 Šifra: 1029391 (Moj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je nekretnina podeljena u dve stambene jedinice! Na prvom spratu nalazi se stan na dve etaže odličnog rasporeda, delimično renoviran. Na drugom spratu ulazi se u jednosoban stan sa dodatnom galerijom koja može služiti kao ostava ili spavaći deo. Uz renoviranje, ovaj stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura renovirano'
126.000 €
55.000 €
131.850 €
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 117.000 €, 48,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjižen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOŽE KREDIT ZA MLADE!Stan se nalazi na drugom spratu u urednoj zgradi sa ukupno četiri sprata. Potpuno je renoviran – od poda do plafona – i ne zahteva dodatna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 126.000 € na 117.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 129.600 €
27.03.2026 - 117.000 €
29.03.2026 - 126.000 €
03.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, Novi Sad, Detelinara Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan- Novi Sad, Detelinara Prodajemo uknjižen funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², na drugom spratu. Zgrada se nalazi u mirnom delu, okruženom zelenilom, idealno za porodični život. Stan....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Bagremaru od 48m2 u blizini hipodroma i Šumarica. Zgrada je starije gradnje, stan je kompletno renoviran od elektroinstalacija , cevi za vodu i kanalizaciju , zamenjena stolarija, urađeni podovi . Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.220 €, 53,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan je na drugom spratu, ima pripadajuću ostavu na tavanu, a u prizemlju je zajednička ostava i biciklana. Ceo je dvorišno orijentisan i veoma svetao. Stan je komlet renoviran pre pet godina: Pvc stolarija, sigurnosna vrata, instalacije, pločice u kuhinji i kupatilu , sve sanitarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan od 53m2 u Smiljanićevoj ulici na Vračaru, u najlepšem, sunčanom delu izmedju Krunske i Njegoševe. Stan je na 2. spratu, u odličnom stanju, renoviran pre desetak godina. Održavana zgrada koja ima lift. Dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2,0 stan pun dnevne svetlosti u prelepom delu Vračara. U blizini prodavnica, skola, pijaca, fakulteta. Renoviran Stan za Izdavanje - Kalenić Pijaca, Vračar, Beograd Izdajemo komforan, potpuno renoviran i opremljen stan površine 54 m2, na atraktivnoj lokaciji kod Kalenić....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se NOV LUX stan u NOVOGRADNJI u srcu Vračara od 15 Decembra. Na odlicnoj, mirnoj lokaciji idealnoj za život. 50m2 Sa 1 spavacim sobom + terasom Lift 2 sprat Slike su stare, porucen je nov NAMAMESTAJ i stize sve do 15og do useljenja novih stanara. Stan ce biti RENOVIRAN i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - Renoviran i Komforan Stan Cena: 850 eura mesečno Površina: 50 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 2/8 Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten Opis: Komforan i uredan stan, potpuno renoviran i kompletno opremljen. Ima odvojenu spavaću sobu i dvostranu orijentaciju - prema ulici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo i potpuno opremljenu kuhinju. Stan se nalazi na drugom spratu (ali budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, orijentisan ka mirnoj ulici. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, INTERFON,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u ulici Marka Oreškovića, u neposrednoj blizini Đeram pijace. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u mirnom delu, a ujedno na samo nekoliko minuta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Crvenom krstu, u neposrednoj blizini kompletnog sadržaja, koji Vaš svakodnevni život čini lakšim i ugodnim (prodavnice, ugostiteljski objekti, dom zdravlja, pijaca, osnovna škola, obdanište), nalazi se petospratnica kvalitetne starije gradnje sa liftom. Na drugom spratu otvaraju....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u ulici Kraljice Marije, Opština Palilula, u blizini Poštanske štedionice. Stan je površine 53 m2, nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv i izdaje se na duži vremenski period.Stan je skoro renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stan u zgradi novije gradnje. Stan je na drugom spratu,delimično okrenut ka dvorištu zgrade,dvostrano orijentisan,izuzetno svetao,prozračan,sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Stan je u potpunosti renoviran,opremljen novom belom tehnikom,potpuno novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125435, II/XI, lift. Izdajem dvoippsoban stan u ulici Braće Jovandić,na 2.spratu.Potpuno> opremljen i renoviran.Za manju porodicu ili zaposleni par,stan je> useljiv od 01.12.2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 400 € na 500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u Zemunu, na par minuta od popularne Prvomajske, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu zgrade, koja je uredna i održavana. U neposrednoj blizini se nalazi OŠ Petar Kočić, vrtić, pošta, pijaca i razni marketi. Saobraćajna povezanost sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran jednoiposoban stan na granici Telepa i Limana 4, na idealnom drugom spratu stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalan i veoma prijatan za život, smešten na mirnoj lokaciji, a ujedno na srednjoj udaljenosti od centra grada. Osnovne karakteristike stana: Jednoiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu, u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i posle renoviranja, neuseljavan. Površina stana je 52 m2.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 360 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>