• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura podrum

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura podrum" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.145 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan P=53m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od: hodnik, dnevna soba, spavaća soba,kuhinja, kupatilo, terasa i pripadajući podrum. U stanu je potrebno renoviranje. Za više informacije i razgledanje nekretnine pozvati: 065/8833443, 065/222 3922.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 117.000 €, 48,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjižen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOŽE KREDIT ZA MLADE!Stan se nalazi na drugom spratu u urednoj zgradi sa ukupno četiri sprata. Potpuno je renoviran – od poda do plafona – i ne zahteva dodatna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura podrum'
126.000 €
55.000 €
45.000 €
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 55.520 €, 49,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Stara Detelinara,klasičan dvosoban stan na drugom spratu,dvostrano orijentisan,ima podrum. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1050464 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i svetao dvosoban stan površine 54 m2 na Vračaru, u ulici Kursulina, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom (ukupno 12 spratova) i nije poslednji sprat.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.5, 48m2 (terasa 6m2), 2/6, CG, lift, interfon, podrum, garažno mesto Izdaje se jednoiposoban stan sa zasebnim garažnim mestom, na nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika, ali povučen od ulice Dimitrija Tucovića, pa nema buke. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u ulici Kraljice Marije, Opština Palilula, u blizini Poštanske štedionice. Stan je površine 53 m2, nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv i izdaje se na duži vremenski period.Stan je skoro renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 46 m² na drugom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Podbare. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80187, II/III, terasa, podrum. Izdaje se kompletno opremljen stan u centru grada. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na drugom spratu. Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi,....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 350 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2025 - 450 €
01.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada u Paraćinu. Zgrada je poznata kao jedna od onih koje se nalaze u samom centru, a istovremeno u potpuno mirnom delu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban život. Nalazi se na drugom spratu, poseduje svoje parking mesto....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>