• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura Najnovije interfon

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura najnovije interfon" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, kompletno opremljen stan. Uređaji kao i nameštaj skoro novi. Nalazi se u mirnoj ulici, blizu naselja Braće Jerković i Stepa Stepanović. Blizina marketa, TC Stadion, fakulteta. Stan ima predsoblje koje je pregrađeno i prenamenjeno u radni prostor. Prostrano i lepo kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 101.000 €, 47,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Zlatibor - 2 minuta od centra | LUX 2.5 stan, 47 m2, spa sadržaji Na prodaju izuzetno kvalitetan stan na Zlatiboru, udaljen svega 2 minuta od centra, u mirnom i uređenom okruženju sa puno zelenila i četinara. Stan ima 47 m2 i odlikuje ga vrhunska gradnja....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.600 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE! Direktno od investitora. Stanovi se prodaju bez agencijske provizije za kupca. U ponudi je stan u izgradnji u luksuznom kompleksu, u centru Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Zgrade su izgrađene od....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 49,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

lep dvosoban stan pov.49 m2 na 2 spratu ,terasa ,sopstveni kotao , PVC stolarija , interfon , parking mesto , u blizini suda u Jagodini ,.mirna ulica sa malo kolskog saobraćaja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2,0 stan pun dnevne svetlosti u prelepom delu Vračara. U blizini prodavnica, skola, pijaca, fakulteta. Renoviran Stan za Izdavanje - Kalenić Pijaca, Vračar, Beograd Izdajemo komforan, potpuno renoviran i opremljen stan površine 54 m2, na atraktivnoj lokaciji kod Kalenić....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, delimično namešten stan u novom kompleksu ZepTerra - Blok 65 Lokacija: Beograd - Opština Novi Beograd - Blok 65 Tip nekretnine: Stan Površina: 54 m2 Broj soba: 2 Sprat: 1. od ukupno 8 Grejanje: Centralno, plaćanje prema utrošku Mesečne režije: Oko 80 eura Dostupnost: Odmah....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 120000 eura interfon (44)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.