• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 1.sprat što skuplji p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 1.sprat što skuplji p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 1.sprat što skuplji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 1.sprat što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 102.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 102.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom.Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u Bloku 72, u ulici Mileve Marić Ajnštajn, dvoiposoban stan ukupne površine 53 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i gleda na ulicu. Po strukturi se sastoji od: • prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 126.500 € na 139.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.500 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 126.500 €
17.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu sa liftom. Useljiv . Cena je sa PDV-OM .Mogućnost povrata PDV-a. U neposrednoj blizini su škola, obdanište, marketi,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na TOP lokaciji, Podbara, ulica Koče Kolarova, površine 48m2 + terasa 3m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade starije gradnje. Uz stan i podrumska prostorija od 7m2. Sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika, ostave i....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 123.600 € na 130.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 123.600 €
05.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CENTRA grada Novog Sada , Z. Stanice, Lidla, Keja, Kvantaske pijace, Riblje pijace, Dunavskog parka, Futoske pijace - Vrtić i Zabavište "Sigridrug" na....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 82.400 € na 87.210 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DOBANOVCI, 87.210 €, 51,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 82.400 €
26.04.2026 - 87.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Premium stambeni kompleks u mirnom zelenom ambijentu, na odličnoj lokaciji blizu EXPO 2027. i Miloša Velikog sa uređenim pejzažem, parkingom i dečijim igralištem. U ponudi je 3.0-soban stan na 1. spratu u kvalitetnoj novogradnji sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, na izuzetnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 81.358 €
26.04.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.286 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.286 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
26.04.2026 - 83.286 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 71.300 € na 76.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Ledena Stena, 76.000 €, 48,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 71.300 €
03.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,52 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 50 m2 1.sprat što skuplji porasla cena (18)
  • www.indomio.rs 2.sprat 1.sprat što skuplji porasla cena (10)
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što skuplji porasla cena (11)
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 1.sprat što skuplji (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com