• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 815 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • renovirano
    • opremljen
    • podrum
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stan u zgradi novije gradnje. Stan je na drugom spratu,delimično okrenut ka dvorištu zgrade,dvostrano orijentisan,izuzetno svetao,prozračan,sa odličnom toplotnom i zvučnom izolacijom. Stan je u potpunosti renoviran,opremljen novom belom tehnikom,potpuno novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan u ulici Dimitrija Tucovića, na Zvezdari, u novijoj i uredno održavanoj zgradi.Stan površine 54 m2 nalazi se na 2. spratu i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kuhinje, odvojene spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase.Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći zadnjih 7 dana'
800 €
390 €
450 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.500 €, 52,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorista. Stan na 2. spratu zgrade sa liftom, po strukturi jednoiposoban povrsine 52m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u spavacu sobu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Etazno grejanje,....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u Batajnici, u Bojčinskoj ulici, ukupne površine 56 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, manje trpezarije, kupatila i prostrane lođe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi na 2. spratu. Stan je dvorišno orijentisan, površine 50m², i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kožnom ugaonom garniturom i trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112672.Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 15.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 260 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 50 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, svetao i komforan dvosoban stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Bulbulderu, Zvezdara. Stan je površine 50m² i nalazi se na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i pruža maksimalnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvoiposoban stan na Crvenom pevcu i blizini Doma Zdravlja. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, putem elektrilnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, uredan stan, potpuno renoviran, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvostano je orijentisan - ka ulici i dvorištu, sa obe strane pogled na drveće. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je duplex dvoiposoban na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i svetao, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 153.600 €, 48,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odlicnoj lokaciji – Cvećkova pijaca U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Beograda, u neposrednoj blizini Cvećkove pijace. Ovaj moderan, svetao i funkcionalno organizovan stan površine 48 m² nalazi se na drugom spratu i pruža....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....