• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 49,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

lep dvosoban stan pov.49 m2 na 2 spratu ,terasa ,sopstveni kotao , PVC stolarija , interfon , parking mesto , u blizini suda u Jagodini ,.mirna ulica sa malo kolskog saobraćaja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANAProdajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na drugom spratu,ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 55m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini Niškog kulturnog centra. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike terase. Grejanje u stanu je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 480 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106880, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se dvosoban stan, površine 54m2 sa tersaom. Stan se nalazi na Sajmistu u ulici Branka Bajica . Stan je okrenut dvoristno. Nema buke.Potpuno je opremljen i ima apsolutno sve neophodno u njemu. Izdaje se na duži vremenski period,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, na drugom spratu, izuzetno komforan, funkcionalan sa odvojenom spavacom sobom i terasom (5m2). Stan bukvalno ima sve uključujući mikrotalasnu, tanjire i peškire. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ČAJETINA, 133.000 €, 54,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor – na samo 650m od jezera! U ponudi je izuzetno kvalitetan i moderno projektovan stan površine 54m², smešten na drugom spratu (od ukupno 5) u zgradi sa liftom. Sama zgrada je vrhunske gradnje – korišćeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 189.000 €, 54,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE, DIREKTNO OD INVESTITORA!!!! Iskoristite priliku da postanete vlasnik savremenog stana u novoj, urbanoj zgradi u izgradnji, koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i idealnu lokaciju! Stanovi različitih struktura i kvadratura - po meri vaših potreba! Od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Mičurinovoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 62m (uknjižen na 54m), smešten na 2. spratu od ukupno 4 u urednoj zgradi bez lifta, u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 što veći (362)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>